Deltagere til Karlslunde Påske Cup

Karlslunde IF inviterer til Påske Cup d. 8. og 9. april. Vi spiller i U7-U9, hvor der vil være præmier til alle.

U7 (2010) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Nif Logo Næstved IF Næstved IF

U7 (2010) B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden 1 B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden 2 B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
HGB 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holmegaard Boldklub
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Tune IF 2 B Logo Tune IF Tune IF

U7 (2010) C/D  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden 3 C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Brøndby 4 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 5 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 3 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Tune IF 1 C Logo Tune IF Tune IF
Vallensbæk Grøn Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF

U8 (2009) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Karlslunde A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC

U8 (2009) B  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Bjæverskov U8 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
De Blå B Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
FFB B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Greve Blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Karlslunde B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U8 (2009) C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Albertslund IF C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Greve Blå Kometer C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Lyn C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Karlslunde C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB sort Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Tune IF 2 C Logo Tune IF Tune IF
Vallensbæk Gul Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Vallensbæk Sort Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF

U9 (2008) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Karlslunde IF A1 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U9 (2008) B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Fodbold B B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HFC 2 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC 3 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Karlslunde IF 4 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF A2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF A3 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lundegården 1 B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 (2008) C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Fodbold C C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HFC 4 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC 5 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Karlslunde IF 5 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 6 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lundegården 2 C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Tune IF 08 C Logo Tune IF Tune IF

Arrangør: Karlslunde IF
Sted: Karlslunde kunstbane
Adresse: Kongens Enge 42
Postnr: 2690
By: Karlslunde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2017>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 26-03-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter