Deltagere til Undløse Cup

Hej alle Traditionen tro afholder Undløse Boldklub vores årlige sommerturnering Undløse Cup, i UGE 26 fra onsdag d. 28.juni til lørdag d. 1.juli med masser Ungdoms- & Senior kampe alle dagene.

Old Boys 11 mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 29.juni (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub

Old Girls 8 mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 30.juni (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub

Senior Serie 2/3  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 30.juni (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub

Senior Serie 4/5  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 30.juni (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub

Senior Serie 6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.juni (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 drenge 5 mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.juni (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben i vestegnen Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK YOUNGBOYS
Boldklubben i vestegnen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK YOUNGBOYS

U10 drenge 8 mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 1.juli (formiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 drenge 8 mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.juni (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 drenge 8 mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 29.juni (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 piger 8 mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 29.juni (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub

U14/15 drenge 11 man  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 29.juni (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub
BK YOUNGBOYS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bold i vestegnen
BK YOUNGBOYS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bold i vestegnen
BK YOUNGBOYS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bold i vestegnen
FC Skovvejen U14 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U6/8 drenge 5 mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 1.juli (formiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub

Arrangør: Undløse Boldklub 1901
Sted: Undløse Stadion
Adresse: Øvej 3, Undløse
Postnr: 4340
By: Tølløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 12-06-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter