Deltagere til Silkeborg Mesterskabet 2017

Silkeborg Mesterskabet arrangeres af Horn/Fårvang IF for 12. gang. Kom og deltag i et stort, men hyggeligt og veltilrettelagt stævne. Niveauopdelt.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AGF
HA85.1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hedensted IF A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Mariehøj 2 A Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Silkeborg IF 1 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 2 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 3 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 4 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Spjald IF A Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
ØBG Buskelund A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ØBG Buskelund

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF 1 B Logo Ans IF Ans IF
Brabrand if 2 B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Gjern/Fårvang 1 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gjern/Fårvang 2 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gødvad GIF 1 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85.2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Mariehøj 1 C Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Nr. Snede GF B Logo Nørre Snede Gymnastikforening Nørre Snede Gymnastikforening
Sejs/Svejbæk IF 1 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 2 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 3 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sorring Toustrup IF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup IF
Sorring Toustrup IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup IF
Videbæk IF B Logo Videbæk Idrætsforening Videbæk Idrætsforening
VSK Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
VSK Aarhus 2 B Logo Vejlby IK Vejlby IK
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ØBG Buskelund

U10 Piger  | Kvinder/Piger

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans-pigerne B Logo Ans IF Ans IF
Bjerringbro IF B Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Gjessø UF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gjessø UF
Gødvad GIF A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Ikast KFUM A Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Mariehøj IF B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Skødstrup SF A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Sorring/Toustrup IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring/Toustrup IF
Sorring/Toustrup IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring/Toustrup IF
Team Viborg B Logo Team Viborg Team Viborg
Virklund B A Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
ØBG Buskelund 1 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Horsens fS A Logo Horsens FS Horsens FS
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Middelfart BK A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Silkeborg KFUM 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Silkeborg IF 1 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 2 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 3 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Vinding SF A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSK Aarhus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
AaB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AaB

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Mariehøj IF B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Silkeborg KFUM 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Silkeborg KFUM 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
ØBG Silkeborg B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA Aarhus B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Gjern IF B Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Gødvad U10-piger B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Ry Fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sejs/Svejbæk IF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Skægkær IF Centrum B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skægkær IF Centrum
Tjørring IF A Logo Tjørring IF Tjørring IF

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Hammerum IF A Logo Hammerum Idrætsforening Hammerum Idrætsforening
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ikast fs A Logo Ikast fs Ikast fs
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Vejle Boldklub 1 A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vinding SF A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSK Aarhus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
ØBG Silkeborg A Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF B Logo Ans IF Ans IF
Brabrand IF B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horn-Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
IF Lyseng B B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Kolt/Hasselager IF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Kristrup B B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lisbjerg FC B Logo Lisbjerg FC Lisbjerg FC
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Silkeborg IF B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Snejbjerg SGI B Logo Snejbjerg SG&I Snejbjerg SG&I
Stautrup IF B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Vejle Boldklub 2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Virklund Boldklub B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
VSK Aarhus 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
ØBG Silkeborg 2 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
Foulum IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum IF
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Ry Fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sejs/Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
ØBG Silkeborg B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Silkeborg 1 A Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
Fårvang 1 A Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Hammel GF A Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF B Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
FC Silkeborg 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
Fårvang 2 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Sorring/Voel B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring Toustrup Idrætsforening
Viborg Sdrm. IK B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 Piger/Drenge lørd  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF 1 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang IF 2 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Sejs/Svejbæk IF C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
ØBG Buskelund 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U5 Piger/Drenge sønd  | 0  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Piger/Drenge lørd  | Mixede

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF U6 Logo Århus GF Århus GF
Ans IF 1 C Logo Ans IF Ans IF
Ans IF 2 C Logo Ans IF Ans IF
Ans IF 3 C Logo Ans IF Ans IF
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Galten fS 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Galten fS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Gl. Rye IF 1 B Logo Gl. Rye IF Gl. Rye IF
Gl. Rye IF 2 B Logo Gl. Rye IF Gl. Rye IF
HA85 1 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Ikast KFUM 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ikast KFUM 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ikast KFUM 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kjellerup IF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 2 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Ry Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sejs/Svejbæk IF 1 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 2 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 3 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 4 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sorring Toustrup IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring Toustrup Idræts Forening
Sorring Toustrup IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring Toustrup Idræts Forening
ØBG Buskelund B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Silkeborg B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U6 Piger/Drenge sønd  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge lørdag  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF U7 Logo Århus GF Århus GF
Alliancen IF (U6) C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang IF 2 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
GFG Voel B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFG Voel
Gødvad GIF 1 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 3 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Højslev Station IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev Station IF
Ikast FS 1 A Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 2 B Logo Ikast FS Ikast FS
Kjellerup IF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 2 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Mariehøj IF 1 Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Mariehøj IF 2 Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Mariehøj IF 3 Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Sejs/Svejbæk IF 1 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 2 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Silkeborg KFUM 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Silkeborg KFUM 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM

U7 Drenge søndag  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF Logo ANS IF ANS IF
Ans IF Logo ANS IF ANS IF
Horsens fS B Logo Horsens fS Horsens fS
Ikast KFUM B Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
KLG (Lind/Kollund) 1 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG (Lind/Kollund) 2 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Them 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 2 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 3 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 4 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896

U7 Piger lørdag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Piger søndag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge lørdag  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF B Logo Ans IF Ans IF
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Grauballe UGF B Logo Grauballe UGF Grauballe UGF
HA85 1 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 3 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Helsted Fremad IF A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Ikast FS 1 A Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 2 A Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 3 B Logo Ikast FS Ikast FS
Kjellerup IF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 2 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Mariehøj IF B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Ry fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
Sejs/Svejbæk IF 1 A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 2 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 5 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sorring/Toustrup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring/Toustrup IF
Them GF1 A Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them GF2 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund (U7) B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 Drenge søndag  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Herning Fremad C Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hornsyld IF B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng

U8 Piger lørdag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Gødvad GIF A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA 85 1 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA 85 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Them GF B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896

U8 Piger søndag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Dronningborg B A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
GFG Voel A Logo Silkeborg-Voel KFUM Silkeborg-Voel KFUM
Give Fremad A Logo Give Fremad Give Fremad
HA85 - 1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hadsten SK A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Herning KFUM A Logo Herning KFUM Herning KFUM
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Løgstrup G&IF A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Ravnsbjerg if A Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Ry Fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Viborg Sdrm. IK A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
ØBG Buskelund 1 A Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF B Logo Århus GF Århus GF
AIA Tranbjerg B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Ans IF 1 B Logo Ans IF Ans IF
Ans IF 2 B Logo Ans IF Ans IF
Bjerringbro IF B Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Bryrup IF B Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
GFG Voel B Logo Silkeborg-Voel KFUM Silkeborg-Voel KFUM
Gjern IF B Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
HA85 - 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hadsten SK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Sorring/Toustrup IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup Idrætsforenin
Them GF B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Virklund B B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
Aarhus Fremad 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aarhus Fremad
Aarhus Fremad 2 B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gl. Rye IF B Logo Gl. Rye IF Gl. Rye IF
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Ry SK A Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
ØBG, Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

Arrangør: Horn-Fårvang Idrætsforening
Sted: Fårvang Stadion
Adresse: Thorsøvej 17
Postnr: 8882
By: Fårvang
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 02-06-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2018
6. - 14. jan 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Vejen Trolde Cup
1. - 3. jun 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018
20. jan 2018
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2018
3. - 4. feb 2018
Skamby Cup
14. jan 2018
ØSTERBRO JULE CUP
27. - 28. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
B1909 Combi Cup 2018
2. - 4. feb 2018
spar nord cup 2017 Kvinder
28. dec
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Boldklubben Frem julecup
27. - 29. dec
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Nyråd Cup 2018
6. - 14. jan 2018
Følg Staevner.dk på Twitter