Deltagere til B52/AFC REMA 1000 Cup

Velkommen til et hyggeligt pige- og drengestævne i B52/Aalborg FC. Vinderholdpokal og medaljer til alle i rækkerne U6, U7, U8 og U9. Medaljer og sponsorpræmier til de tre øverst placerede hold i rækkerne U10, U11, U12, U13

U-10 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 C Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC

U-10 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Troldepigerne fra Vejgaard A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U-12 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
B52/AFC 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
B52/AFC 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK

U-12 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52

U-6 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52

U-9 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9-D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: B52 Aalborg FC
Sted: B52
Adresse: Scoresbysundvej 5
Postnr: 9210
By: Aalborg SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 13-06-2017

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP TØZER B/C stævne
10. feb 2018
Sparekassen Sjælland Cup 2017/18
9. dec 2017 - 6. jan 2018
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Bramdrupdam Cup 2017
10. - 19. nov
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Løjt IF Cup 2017
24. - 26. nov
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
Munkebo Cup
17. - 19. nov
SGIF novemberstævne 2017
4. - 5. nov
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Gorms Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Lammefjords Cup 2017
27. - 30. dec
ØSTERBRO JULE CUP
27. - 28. dec
BK Friheden Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Nykredit Nissecup 2017 i Houlkær 15.-17. december
15. - 17. dec
SjSi Julestævne 2017
9. - 10. dec
LGF Cup 2018
26. - 28. jan 2018
Sportmaster Cup Holbæk U5-U12
13. - 14. jan 2018
HIF – Medaljestævne d.9-10 december
9. - 10. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Fortuna Sydbank Cup 2017
28. okt
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017
28. okt
SGIF novemberstævne 2017
4. - 5. nov
FCM SAMFUND Støttecup 2. af 4
10. - 12. nov
Futsalstævne
12. nov
Jelling Firma-& Gadefodbold
12. nov 2017 - 25. feb 2018
Ministævne AB Tårnby U8
29. okt
Hårlev CUP
28. okt
U9 Gentofte Futsal Cup
5. nov - 17. dec
Følg Staevner.dk på Twitter