Deltagere til ID Hair Sommer Cup 2017

IdHAIR Sommer Cup VRI - 17. juni 2017, U5- U16 drenge og piger, stævnet med gode præmier og gaver til alle, sol og sommer og direkte op til én af Østjyllands bedste badestrande.

U10KA-femmands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10KA-ottemands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF Logo Lystrup IF Lystrup IF
U10 VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U10MA-femmands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10MA-ottemands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenaa if A Logo Grenaa if Grenaa if
U10A ASA Rødelyn A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Aarhus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

U10MB  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Freja 1 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Freja 2 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Lystrup IF U10 hold 1A B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF U10 hold 2B B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF U10 hold 3B B Logo Lystrup IF Lystrup IF
TRIF 1 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF 2 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF 3 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
U10A ASA Røde djævle B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Vri B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

U11KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Lyseng Fodbold B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF
VRI U11 Piger B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbyhøj 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U11MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Brabrand IF A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Skødstrup A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Talenterne A Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Viby If A Logo Viby IF Viby IF

U11MB  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Fuglebakken B Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
Fuglebakken 2 C Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
Skødstrup B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TMG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMG
Viby If C Logo Viby IF Viby IF
Viby IF B Logo Viby IF Viby IF
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Ebeltoft B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
FC-Horsens-Superstars B Logo FC Horsens FC Horsens
Hedensted if B Logo Hedensted IF Hedensted IF
VRI U12 Piger B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Cyclingfreak A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
VRI A A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
KHIF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 2 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
LB Consult B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U13KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Lyseng 3 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aabyhøj-1 A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Aabyhøj-2 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U14KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VRI1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U14MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U15KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Team HEG C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF

U15MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U15MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U16KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U16KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VRI U16 PIGER B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
ÅHF/ACN B Logo Åstrup / Hammelev Fodbold Åstrup / Hammelev Fodbold

U16MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U16MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U5  | -  | Mixede

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg IF 1 C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Egebjerg IF 2 C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HLIF Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
IF Lyseng Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
skødstrup Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U6  | -  | Mixede

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF U6 Logo Århus GF Århus GF
HEI 1 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HLIF Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
Hornslet IF Logo Hornslet IF Hornslet IF
Munkebo Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
RY 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
RY 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ræveungerne Lyseng 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ræveungerne Lyseng1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
SSF 1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF4 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF5 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF6 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI U6 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U6 2 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U6 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U6 4 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U6 5 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U6 6 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U7-femmands  | -  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF U7 Logo Århus GF Århus GF
Brabrand IF 1 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Hørning IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
IF Lyseng 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Munkebo 1 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Randers Freja Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Skødstrup 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vorup FB U7 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Østbirk B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U7-tremands  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Galten Fs1 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Galten Fs2 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
HEI 1 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornslet IF 1 A Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 2 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Vorup FB A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB U7 C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U8KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand u8 2 A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Erritsø GIF A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Rindum SU A Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8MB  | B  | Herrer/Drenge

29 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 1 Logo Århus GF Århus GF
AGF 2 Logo Århus GF Århus GF
AIA Tranbjerg 1 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 2 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Brabrand u8 1 B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Egebjerg IF1 B Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Fremad U8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aarhus Fremad Fodbold
Galten FS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Galten FS 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2 C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Solbjerg IF C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
TRIF 1 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF 2 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TST 1 B Logo tst/Sabro tst/Sabro
TST 1 B Logo tst/Sabro tst/Sabro
TST 2 Logo tst/Sabro tst/Sabro
Vorup FB1 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Østbirk B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U9KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
GIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
U9a A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Virup
VRI A A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9MB  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
GIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Virup b B Logo Virup if Virup if
VRI B1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI B2 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK U9 seje drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

Arrangør: Vejlby-Risskov Idrætsklub
Sted: VRI Bellevuehallerne
Adresse: Vestre Strandalle 170
Postnr: 8240
By: Risskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 10-06-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup (U13-U17)
10. - 12. nov
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
GENTOFTE CUP 2017
21. - 22. okt
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
Champions League for Kids-SJÆLLAND
21. okt 2017 - 1. apr 2018
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Julepodestævne
9. dec
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Futsal League 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Junior League - INDOOR 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Nordea Cup 2018, Give
5. - 7. jan 2018
Trofeo Mediterráneo 2018
23. - 29. mar 2018
Trofeo Malgratense 2018
12. - 19. okt 2018
Limone Cup 2018
13. - 19. okt 2018
North Limburg Cup 2018
17. - 21. maj 2018
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Vinter Champions League U12 piger
1. nov 2017 - 15. mar 2018
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017
7. - 8. okt
HIK CUP EFTERÅR 2017
30. sep - 1. okt
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
DGI 8-mands vinterturnering på kunstgræs U10-U13
11. nov 2017 - 3. feb 2018
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland
12. okt
Louis Nielsen Cup 2017
14. okt
Football Talent Trophy 2017 - U12
27. - 29. okt
Følg Staevner.dk på Twitter