Deltagere til HEI MINICUP 2017

Hjortshøj/Egå IF (HEI) afholder i lighed med indendørs et stort fodboldstævne Lørdag den 27. og Søndag den 28. maj 2017. Der vil være præmier, frugt og vand til alle spillere samt holdpokaler i hver række. Vi ser frem til, at se jer i Skæring

U5 Mix (3 mands)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 Mix (3 mands)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Lund IF B Logo Lund IF Lund IF
Skødstrup U5 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup U5 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U5 Mix (3 mands)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Kirstrup Boldklub C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kolind/Perstrup IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolind/Perstrup IF

U6 Mix (3 mands)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
FC HORSENS C Logo FC Horsens FC Horsens
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Kolind/Perstrup IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolind/Perstrup IF
VRI U6 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U6 Mix (3 mands)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
RY 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
RY 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U6 Mix (3 mands)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF

U7 Mix (3 mands)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro Ik 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Lund IF 3 A Logo Lund IF Lund IF
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF

U7 Mix (3 mands)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro ik 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Lund IF 2 B Logo Lund IF Lund IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 3 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SSF4 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF5 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U7 Mix (3 mands)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF

U8 Mix (5 mands)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 27.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 1 A Logo Århus GF Århus GF
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG A A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Jarl Arden A Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U8 Mix (5 mands)  | B  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 27.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft Goalkickers B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lystrup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Odder U8 (1) B Logo Odder IGF Odder IGF
Randers Freja 1 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Skødstrup SF 3 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stautrup I.F. B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Virup IF 1 B Logo Virup IF Virup IF
Virup IF 2 B Logo Virup IF Virup IF
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Aarhus U8 B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
Aarhus Fremad B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U8 Mix (5 mands)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 27.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Galten FS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Odder U8 (2) C Logo Odder IGF Odder IGF
Skødstrup SF 4 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stautrup I.F. C Logo Stautrup IF Stautrup IF
Virup IF 3 C Logo Virup IF Virup IF
VRI C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8 Mix (5 mands)  | D  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 27.05.2017

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 2 Logo Århus GF Århus GF
Ebeltoft New Stars C Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Randers Freja 2 C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

Arrangør: Hjortshøj Egaa IF
Sted: HEI (Skæring stadion)
Adresse: Skæring Skolevej 200
Postnr: 8250
By: Egå
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2017>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 22-05-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter