Deltagere til Odder Minicup 2017

I juni 2017 skyder Odder IGF Fodbold sommeren igang med et brag af en festlig fodbold cup for både piger og drenge. 2. pinsedag 5. juni 2017 er forbeholdt minicup for alle U5-U9 spillere.

U5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ræveungerne Lyseng Logo IF Lyseng IF Lyseng
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted 1 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U8  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Odder IGF
Sted: Spektrum Odder
Adresse: Parkvej 5
Postnr: 8300
By: Odder
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 30-04-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter