Deltagere til Girls Indoor Cup Marts 2018

Girls Indoor Cup Marts 2018. Fyens største pigestævne. Pokaler til alle deltagere, kåring af fighterne. Straffesparkskonkurrence. Masser af spilletid. A & B finaler.

U10 piger  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 10.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
OTTERUP A Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sundby supertøzer A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby zupertøser C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
TPI tøserne B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
U10A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
VB Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 1a A Logo Brøndby IF Brøndby IF
kuu A Logo Ubberud IF Ubberud IF
Måløv Boldklub A Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
SIK Stensballe B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Tarp 1 A Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Tarp 2 C Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Årslev A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U12 piger  | B  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 07 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 07a Logo Brøndby IF Brøndby IF
FJ Pigerne A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
HFK B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
KRFK B Logo KRFK KRFK
kuu B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Malerkosten B Logo Give Fremad Give Fremad
Skibets seje sild 1 Logo Skibet IF Skibet IF
Skibets seje sild 2 Logo Skibet IF Skibet IF
TPI Hvid B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI Rød A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U12 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 14.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
HFK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub

U14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 16.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup If B Logo Brædstrup If Brædstrup If
Middelfart A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart G&BK

U16 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U18 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 20.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 8.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse U8 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 8.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Assens FC C Logo Assens FC Assens FC
Sengeløse U9 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Strib IF B Logo Strib IF Strib IF
VB A Logo Vejle boldklub Vejle boldklub


Sted: Odense

Postnr: 5210
By: Odense
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 03-03-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter