Deltagere til Boys Indoor Cup Marts 2018

Boys Indoor Cup Marts 2018. Pokaler til alle deltagere. Masser af spilletid. B & C finaler i B/C rækken. Kåring af fighter i hver finale.

U 10 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 11.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Korup-Ubberud 1 A Logo Ubberud IF Ubberud IF

U 11 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF

U10 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 10.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brylle BK C Logo Brylle Boldklub Brylle Boldklub
Korup-Ubberud 2 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Korup-Ubberud 3 C Logo Ubberud IF Ubberud IF
Langeskov 1 B Logo Langeskov IF Langeskov IF
Langeskov 2 C Logo Langeskov IF Langeskov IF
U10 Søndersø C Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Uhrhøj Mini Lan Party C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF

U11 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Sanderum BK 1 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum BK 2 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U12 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 16.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Give Konfekture B Logo Give Fremad Give Fremad
hatting torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Legenderne B Logo Dalum IF Dalum IF
Vikingerne B Logo Dalum IF Dalum IF

U12 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Team Sputnik A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Gislev 1 C Logo Gislev IF Gislev IF
Gislev 2 C Logo Gislev IF Gislev IF
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber

U14 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 8.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 8.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Højby S&G 1 B Logo Højby S&G Højby S&G
Højby S&G 2 C Logo Højby S&G Højby S&G
Korup-Ubberud 1 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Korup-Ubberud 2 C Logo Ubberud IF Ubberud IF
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
SFB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF


Sted: Odense

Postnr: 5210
By: Odense
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 24-02-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter