Deltagere til Boys Indoor Cup Marts 2018

Boys Indoor Cup Marts 2018. Pokaler til alle deltagere. Masser af spilletid. B & C finaler i B/C rækken. Kåring af fighter i hver finale.

U 10 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 11.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U 11 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF

U10 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 10.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brylle BK C Logo Brylle Boldklub Brylle Boldklub
FC NR.Lyn B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Gauerslund B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Korup-Ubberud 2 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Korup-Ubberud 3 C Logo Ubberud IF Ubberud IF
Langeskov 1 B Logo Langeskov IF Langeskov IF
Langeskov 2 C Logo Langeskov IF Langeskov IF
Langeskov 3 B Logo Langeskov IF Langeskov IF
Næsby B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
TSIF 2 Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
TSIF 3 Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
U10 Søndersø C Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Uhrhøj Mini Lan Party C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF

U11 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Sanderum BK 1 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum BK 2 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Taulov/Skærbæk B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U12 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 16.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Gislev 1 C Logo Gislev IF Gislev IF
Gislev 2 C Logo Gislev IF Gislev IF
Give Konfekture B Logo Give Fremad Give Fremad
hatting torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Nr. Lyndelse Drengene 1 C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse Drengene 2 C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Smølferne B Logo Billund IF Billund IF
Team HiFive B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U13 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 8.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 8.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Allested B Logo Allested U & I Allested U & I
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Boys from Skt. klemens B Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Højby S&G 1 B Logo Højby S&G Højby S&G
Korup-Ubberud 1 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Korup-Ubberud 2 C Logo Ubberud IF Ubberud IF
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
SFB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF


Sted: Ubberud
Adresse: Ubberudvej 30
Postnr: 5491
By: Blommenslyst
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 24-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter