Deltagere til SGIF novemberstævne 2017

Fodboldstævne med Konfetti og Pokaler! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. Betaling til: 3434-3434623103. Lø form. U6&U7. Lø eftm U9. Sø. form. U8. Sø. eftm U10

U-10 (2008) 4:4  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B.93 2008 Team C II C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 2012 Team C C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby IF C Logo Brøndby IF Brøndby IF
GFA U10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
SGIF C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
TFC Grøn C Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC sort C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U10-U12 ('08-06) 5:5  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvidovre IF U10-U11 B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
SGIF U12 Piger B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U12 Piger Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
T.O.F. B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U-6 ½-bane(2012) 4:4  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2012 PMC Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 2012 PMC II Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
brøndby if B Logo brøndby if brøndby if
brøndby if C Logo brøndby if brøndby if
Hekla U6 Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Lyngby 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 4 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SGIF C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Stenløse U6 1 Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse U6 2 Logo Stenløse BK Stenløse BK
TOF U6 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TOF

U-7 ½-bane(2011) 4:4  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT U7 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
KB Barcelona B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Real B Logo Ålholm IF Ålholm IF
SGIF Larsubio Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF Ulrichlinio Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Stenløse U7 1 Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse U7 2 Logo Stenløse BK Stenløse BK
TOF Hold 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TOF
TOF U7 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TOF

U-8 (2010) 5:5  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornbæk C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF U8 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Skovshoved hold hvid A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Stenløse B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Tårnby FF drengene C Logo Tårnby FF Tårnby FF

U-9 (2009) 5:5  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
HI 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
HI 2 C Logo Herlev IF Herlev IF
KB U9 Barcelona B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB U9 Chelsea C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SGIF 1 B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
TOF Team Rustik 1 B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
TOF Team Rustik 2 C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

Arrangør: Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Sted: Ganløsehallen
Adresse: Vestergade 5, Ganløse
Postnr: 3660
By: Stenløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 20-10-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter