Deltagere til Nødebo Cup

Nødebo Cup 2017 Nødebo IF inviterer i weekenden den 17.-18. juni til et festlig børnestævne (U5-U11). Vi satser på mange jævnbyrdige kampe til alle til glæde for spillere og forældre. Alle hold går videre fra puljen, her parres de efter puljeplacering....

U10 - B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 - C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF

U11 - C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve 3 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HVB FC C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB United C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF
Ålholm IF C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nødebo Logo Nødebo IF Nødebo IF

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FREM Hellebæk C Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
HI 1 Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub
HI 2 Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub
Nødebo Logo Nødebo IF Nødebo IF
Tune 1 B Logo Tune IF Tune IF

U7 - B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum Boldklub B B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FIF B Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
HI B Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub
HUI - B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HUI
Leoparderne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Skævinge A Logo IS Skævinge IS Skævinge

U7 - C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
10'erne C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
FIF2 C Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
Græsted C Logo Græsted IF Græsted IF
HI C Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub
HUI - C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HUI
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF

U8 - B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Espergærde Rød B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde Rød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fredensborg Grøn B Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Fredensborg Hvis B Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
GreveBlanco B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GreveHvid B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hareskov B B Logo Hareskov IF Hareskov IF
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KBK Hillerød B Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
SGIF Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF

U8 - C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B82 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B82
Espergærde Hvid C Logo Espergærde IF Espergærde IF
Hareskov C C Logo Hareskov IF Hareskov IF
HI C Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub
KBK Hillerød C Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF

U9 - B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB U9 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
FIF B Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HI B Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub
HIK 08B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
KBK Hillerød B Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Kjøbenhavns Boldklub U8 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Melby B Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Nødebo B Logo Nødebo IF Nødebo IF

U9 - C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF LIVERPOOL C Logo Helsingør IF Helsingør IF
HIF REAL C Logo Helsingør IF Helsingør IF
Melby C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF

Arrangør: Nødebo IF
Sted: Nødebo Stadion
Adresse: Sportsvej 43A
Postnr: 3480
By: Fredensborg, Nødebo
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 15-06-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
VÆRLØSE CUP 2019
12. jan 2019
NORDFYNS BANK CUP - BBB 2019
23. feb 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Pakkeleg futsal i Dalby
6. jan 2019
Kellmann's VVS Cup 2018
15. - 16. dec
Trailergaarden-Gantrup Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Broager Sparekasse -Dybbøl Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter