Deltagere til UIF Sommerfest Cup 2017

Fodboldfest for hele familien. Præmier til alle spillere, og til en pris hvor alle kan være med.

U6 - 3-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvidebæk if Logo Hvidebæk if Hvidebæk if
U6 AAGIF B Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening
UIF 1 Logo Ugerløse If Ugerløse If
Vemmelev C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Vor Frue if B Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

U7 - 3-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Lynge-Broby 1 C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge-Broby 2 Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Tuse 3 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 1 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 Logo Tuse IF Tuse IF
U7 AAGIF B Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening
Vemmelev C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U8 - 5-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ugerløse 2 Logo Ugerløse If Ugerløse If
UIF Logo Ugerløse If Ugerløse If
Undløse B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U9 - 5-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagsværd BK 1 Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bagsværd BK 2 Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
KGB - U9,1 B Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KGB - U9,2 C Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub

Arrangør: Ugerløse IF
Sted: Ugerløse Sportsplads
Adresse: Højgårdsvej 24
Postnr: 4350
By: Ugerløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 01-06-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter