Deltagere til BlicherCup 2017

Blichercup 2017 for U-6 til U-11 drenge. Som nået nyt spiller U-10 8 mands fodbold. Alle spiller for personlige præmier. Stævnet er niveau opdelt i B og C. Lørdag d.6 Maj

U-10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Spentrup IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
TRIF B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Virup IF B Logo Virup IF Virup IF

U-10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
pfu05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet purhus
Spentrup IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup

U-11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Spentrup IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup

U-11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Randers Freja C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

U-6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
PFU05 U6 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
PFU05 U6 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Spentrup IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
Spentrup IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
Vivild if C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U-7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HB 1 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Randers Freja U7 Logo Randers sportsklub freja Randers sportsklub freja
Spentrup IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
Spentrup IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup
Vivild if C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U-8  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Spentrup IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup

U-8  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Randers Freja C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Spentrup IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup

U-9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Spentrup IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup

U-9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Spentrup IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spentrup

Arrangør: Spentrup IF
Sted: Spentrup Stadion
Adresse: Skaldhøjvej 3
Postnr: 8981
By: Spentrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2017>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 01-05-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
EGIF CUP 2019 (U6-U15 D+P)
19. - 27. jan 2019
Skærbæk Ungdomscup 2018
16. - 18. nov
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter