Deltagere til Jyske 3-bold Storstævne, Viborg Nørremarken

Jyske 3-bold Storstævne er et hæsblæsende stævne, hvor vi afvikler 13 kampe ad gangen – på samme tid. En hyggelig dag, hvor hele familien er velkommen – både i Jubleparken (fodboldbanerne) og i 3-bold-byen

10 Piger årg. 2008  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge årg. 2008  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Langå 1 C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå 2 C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
RIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbroegnens Idrætsforenin
RKG C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening

U6 Drenge årg. 2012  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje drenge B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
ØBG Buskelund 1 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U6 Piger årg. 2012  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge årg. 2011  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hobro IK Logo Hobro ik Hobro ik
SIK 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 4 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 5 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
TIF B Logo Tjørring IF Tjørring IF
TIF 2 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
TIF 3 A Logo Tjørring IF Tjørring IF

U7 Piger årg. 2011  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VH08 C Logo Hobro IK Hobro IK
ØBG Piger U7 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 Drenge årg. 2010  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF (1) C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Bjerringbro IF (2) C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
FUIK 1 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK 2 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK 3 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U8 Piger årg. 2010  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
ØBG U8 Piger C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U9 Drenge årg. 2009  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
RIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbroegnens Idrætsforenin
RIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbroegnens Idrætsforenin
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 4 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SUB88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Vinderup ik B Logo Vinderup ik Vinderup ik

U9 Piger årg. 2009  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: Viborg Nørremarken
Adresse: Nordre Skole, H. C. Andersens Vej 5,
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2017>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 03-09-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP TØZER B/C stævne
10. feb 2018
Sparekassen Sjælland Cup 2017/18
9. dec 2017 - 6. jan 2018
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Bramdrupdam Cup 2017
10. - 19. nov
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Løjt IF Cup 2017
24. - 26. nov
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
Munkebo Cup
17. - 19. nov
SGIF novemberstævne 2017
4. - 5. nov
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Gorms Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Lammefjords Cup 2017
27. - 30. dec
ØSTERBRO JULE CUP
27. - 28. dec
BK Friheden Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Nykredit Nissecup 2017 i Houlkær 15.-17. december
15. - 17. dec
SjSi Julestævne 2017
9. - 10. dec
LGF Cup 2018
26. - 28. jan 2018
Sportmaster Cup Holbæk U5-U12
13. - 14. jan 2018
HIF – Medaljestævne d.9-10 december
9. - 10. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Fortuna Sydbank Cup 2017
28. okt
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017
28. okt
SGIF novemberstævne 2017
4. - 5. nov
FCM SAMFUND Støttecup 2. af 4
10. - 12. nov
Futsalstævne
12. nov
Jelling Firma-& Gadefodbold
12. nov 2017 - 25. feb 2018
Ministævne AB Tårnby U8
29. okt
Hårlev CUP
28. okt
U9 Gentofte Futsal Cup
5. nov - 17. dec
Følg Staevner.dk på Twitter