Deltagere til Jyske 3-bold Storstævne, Viborg Nørremarken

Jyske 3-bold Storstævne er et hæsblæsende stævne, hvor vi afvikler 13 kampe ad gangen – på samme tid. En hyggelig dag, hvor hele familien er velkommen – både i Jubleparken (fodboldbanerne) og i 3-bold-byen

10 Piger årg. 2008  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge årg. 2008  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Langå 1 C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå 2 C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
RIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbroegnens Idrætsforenin
RKG C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening

U6 Drenge årg. 2012  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje drenge B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
ØBG Buskelund 1 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U6 Piger årg. 2012  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge årg. 2011  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hobro IK Logo Hobro ik Hobro ik
SIK 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 4 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 5 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
TIF B Logo Tjørring IF Tjørring IF
TIF 2 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
TIF 3 A Logo Tjørring IF Tjørring IF

U7 Piger årg. 2011  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VH08 C Logo Hobro IK Hobro IK
ØBG Piger U7 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 Drenge årg. 2010  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF (1) C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Bjerringbro IF (2) C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
FUIK 1 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK 2 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK 3 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U8 Piger årg. 2010  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
ØBG U8 Piger C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U9 Drenge årg. 2009  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
RIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbroegnens Idrætsforenin
RIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbroegnens Idrætsforenin
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 4 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SUB88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Vinderup ik B Logo Vinderup ik Vinderup ik

U9 Piger årg. 2009  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: Viborg Nørremarken
Adresse: Nordre Skole, H. C. Andersens Vej 5,
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2017>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 03-09-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter