Deltagere til FODBOLDFABRIKKEN CUP

I weekenden d. 22.-23. april afvikles FODBOLDFABRIKKEN CUP for U6, U7 & U8. Rammerne i Fodboldfabrikkens baner skaber optimal intensitet og fart i spillet, der vil være dommere på alle kampe og medaljer/statuetter til alle! Vi forventer 6 kampe pr. hold!

Aflyst  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U6 / 2011 B  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 08.45-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF BASSERNE 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
HIF BASSERNE 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
HIF BASSERNE3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
HIF BASSERNE3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
HIK Allardyce Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Conte Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Klopp Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Mourinho Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Wenger Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U7 / 2010 B  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 08.45-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Avarta Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Avarta10
Avarta10 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Avarta10
GVI 1 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Gvi2 Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Gvi3 C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 4 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 5 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HUI
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
Nødebo IF C Logo Nødebo IF Nødebo IF
RB1906 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RBK 1 B Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
RBK 2 C Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Skovshoved IF Hvid B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U8 / 2009 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 08.45-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
HIF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
MSC , Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MSC, Orange A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8 / 2009 B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 08.45-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Albertslund IF 2 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
HIF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
JB1 B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
JB2 B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
OB B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Sundby Boldklub B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U8 / 2009 C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 08.45-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Barcelona C Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Dortmund C Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Hareskov C Logo Hareskov IF Hareskov IF
HIK 2010 hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 4 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 5 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 6 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
JB3 Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB sort Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Real Madrid C Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold


Sted: Fodboldfabrikken KBH
Adresse: Kløvermarksvej 70
Postnr: 2300
By: København S
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2017>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 14-04-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter