Deltagere til Gladsaxe / CC Sportswear Cup

Indendørs fodboldturnering for U7/13 drenge i Gladsaxe Sportscenter sponseret af CC Sportswear på Bagsværd Hovedgade (400,- pr. hold). Det er os med de store pokaler!

U00 (FEJL)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U07 AB (2011)  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub

U07 C (2011)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kastrup 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løveungerne hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U08 A (2010)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Skovshoved A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U08 B (2010)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U08 BC (2010)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
FB rød 10 C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
KB 4 (B) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB

U09 A (2009)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U09 B (2009)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U09 BC (2009)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ejby IF 1968 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ejby IF 1968
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
JB1 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
LSF 3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U10 AB (2008)  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 BC (2008)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 AB (2007)  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 BC (2007)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 BC (2006)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 BC (2005)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Værebro Boldklub
Sted: Gladsaxe Sportshal
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 16-02-2018

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
B1909 Kreafunk Cup 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018
9. - 11. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018
24. - 25. feb 2018
AIF Cup 2018
19. - 20. maj 2018
Revision Limfjord Cup
2. - 4. feb 2018
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj 2018
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
Sportigan Kolind Cup
9. - 18. feb 2018
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Brøndby futsal cup
20. - 21. jan 2018
Newl-Cup 2018
3. mar 2018
B1913 CUP
1. - 3. dec
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Fjord Cup
1. - 3. dec
Slagelse Cup 2017
9. - 10. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Sparekassen Sjælland Cup 2017
2. dec
Harte Indoor Cup 2017 - Kolding
1. - 10. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
BRANDE CUP 2017
2. dec
Frank Jensen Cup 2017
1. - 3. dec
Følg Staevner.dk på Twitter