Deltagere til Gladsaxe / CC Sportswear Cup

LEDIG U09 A PLADS. Indendørs fodboldturnering for U7/13 drenge i Gladsaxe Sportscenter sponseret af CC Sportswear på Bagsværd Hovedgade (400,- pr. hold). Det er os med de store pokaler!

U00 (FEJL)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U07 AB (2011)  | AB  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Borup IF B Logo Borup IF Borup IF
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 1 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 3 B Logo FA 2000 FA 2000
Frem1 B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Gentofte Fodbold Akademi Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Gentofte Fodbold Akademi Hvid A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Golazo Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Greve Fodbold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG HVID B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
IF Bytoften B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
NBU Argentina C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NBU
Team Theis B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
VIF U7 RØD B Logo Vanløse IF Vanløse IF
VSB 1 A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Ålholm IF - 2 B Logo Ålholm IF Ålholm IF

U07 C (2011)  | C  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 2 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 3 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Dragør 2 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FC Holte C Logo FC Holte FC Holte
Frem 2 C Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Greve Fodbold 2 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Kastrup 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løveungerne hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB1906 - 1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde KFUM U7 C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
VSB 2 C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Ålholm IF C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U08 A (2010)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
a-fa Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet amager-fodboldakademi
A-fa 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet amager-fodboldakademi
Bk Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GFA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
HB&I 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
IF Bytoften A Logo IF bytoften IF bytoften
Skovshoved A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Tigerne A Logo Hareskov IF Hareskov IF

U08 B (2010)  | B  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby (vest) 1 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB's U8 drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ABT ALLSTARS C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT GULD B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT PLATIN C Logo BOLDKLUBBEN AB TÅRNBY BOLDKLUBBEN AB TÅRNBY
Allerød Blå Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve hold blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HB&I 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Helsinge B Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Løverne B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF

U08 BC (2010)  | BC  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby (vest) 2 C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AIK 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Allerød Hvid Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Avedøre IF u8 C Logo Avedøre IF Avedøre IF
Avedøre IF u8 2 C Logo Avedøre IF Avedøre IF
Bk Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
CIK U8 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
FB rød 10 C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FC Holte B Logo FC Holte FC Holte
Hekla U8 1 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla U8 2 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla U8 3 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
IF Bytoften B Logo IF bytoften IF bytoften
kastrup boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 4 (B) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
Panterne C Logo Hareskov IF Hareskov IF
SIF Grøn Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF Gul B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Tune Blå B Logo Tune IF Tune IF
Tune Gul B Logo Tune IF Tune IF

U09 A (2009)  | A  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Boldklub
Brønshøj Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
GVI I A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Herlev if A Logo herlev if herlev if
Hg 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I - A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Kastrup A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
NFC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Skjold RØD Mikael A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Skjold
Tune. IF A Logo Tune IF Tune IF

U09 B (2009)  | B  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
AB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Boldklub
AB 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Boldklub
Barcaerne B Logo Albertslund IF Albertslund IF
BSF1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GFA 1 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA 2 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GVI II B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI III C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hg 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kastrup B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Skjold RØD Daniel B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Skjold
TOF B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
ÅIF 09 1 B Logo Ålholm IF Ålholm IF
ÅIF 09 2 B Logo Ålholm IF Ålholm IF

U09 BC (2009)  | BC  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 C Logo B1903 B1903
BK SKjold Sami B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
BK Skjold Sølv C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
BSF2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Ejby IF 1968 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ejby IF 1968
FA 2000 - 1 C Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 - 2 C Logo FA 2000 FA 2000
Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
JB1 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kenobi C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
LSF 3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
NFC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
VEksø IF C Logo Veksø IF Veksø IF
Yoda B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
ÅIF 09 3 C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U09 BCx (2009)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GFA 3 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA 4 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Herlev if C Logo herlev if herlev if
IF Bytoften B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Skjold HVID Alec C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Skjold
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Tune IF2 C Logo Tune IF Tune IF

U10 AB (2008)  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør 1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
HIK1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Orient 3 B Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 4 B Logo Orient GIF Orient GIF
Skjold Hvid B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold Rød B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold Sort A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U11 AB (2007)  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 BC (2007)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Al_Falouja Hillerød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Al_Falouja Hillerød
B1908 Vandbærene C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B82 C Logo B82 Virum B82 Virum
Skovshoved Hvid Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VB BOYS C Logo Værebro Boldklub Værebro Boldklub

U12 BC (2006)  | BC  | Mixede

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
Academy Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Dragør Boldklub C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA2000, blå B Logo FA 2000 FA 2000
FA2000, gul B Logo FA 2000 FA 2000
FA2000, hvid B Logo FA 2000 FA 2000
Hellas - blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellas
Hellas - hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellas
Hellas - rød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellas
Helles seje piger 1 C Logo Værebro Boldklub Værebro Boldklub
Helles seje piger 2 C Logo Værebro Boldklub Værebro Boldklub
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B&IF C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hornbæk B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Surftown B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VIF Blå B Logo Vanløse IF Vanløse IF
VIF Hvid B Logo Vanløse IF Vanløse IF
VIF Rød C Logo Vanløse IF Vanløse IF

U13 BC (2005)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
GVI B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hornbæk BLÅ B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
J.A AUTO B Logo B1903 B1903
Kokkedal C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Kulek 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tg80 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TG80

Arrangør: Værebro Boldklub
Sted: Gladsaxe Sportshal
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 22-02-2018

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter