Deltagere til Øens Hold Cup (U13-U17)

Træningsstævne på Fyn for alle årgange og niveauer. Matchning mod jævnbyrdige hold fra andre dele af landet. Lav pris og masser af kampe til dit hold! Arrangeret af OB og Fynske klubber i fodboldsamarbejdet, Øens Hold

U-13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 B Logo FA 2000 FA 2000

U-14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 Slagelse (BC) B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B.93 (4) C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Velebit KF P03 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Velebit KF P03

U-15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-16  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-17  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-18  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Odense Boldklub
Sted: Udvalgte Fynske klubber
Adresse: Se oversigt på Øensholdcup.dk
Postnr: 0000
By: Fyn
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 15-10-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
B1909 Kreafunk Cup 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018
9. - 11. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018
24. - 25. feb 2018
AIF Cup 2018
19. - 20. maj 2018
Revision Limfjord Cup
2. - 4. feb 2018
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj 2018
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
Sportigan Kolind Cup
9. - 18. feb 2018
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Brøndby futsal cup
20. - 21. jan 2018
Newl-Cup 2018
3. mar 2018
B1913 CUP
1. - 3. dec
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Fjord Cup
1. - 3. dec
Slagelse Cup 2017
9. - 10. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Sparekassen Sjælland Cup 2017
2. dec
Harte Indoor Cup 2017 - Kolding
1. - 10. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
BRANDE CUP 2017
2. dec
Frank Jensen Cup 2017
1. - 3. dec
Følg Staevner.dk på Twitter