Deltagere til B.67 U11 pokalCup

Pokalturnering for U11drenge på tværs af niveauer. 100 kr pr hold på mobilepay 30362520. Vi spiller om en pokal. Der er præmier til placering 1-4. Der er en sodavand til alle spillere og trænere. Der spilles med DBU-Fyn regler og vi dommere til kampene.

U11  | AB  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag fra kl.10.00

Holdnavn Niv Logo Klub
All Stars A Logo Dalum IF Dalum IF
Ammitsbøl B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
B.67 B Logo B.67 B.67
Fraugde B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Legenderne A Logo Dalum IF Dalum IF
OKS U11 Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
S.f.B. B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Søhus Stige BK A Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Tommerup Boldklub A Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
TPI A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
ØB B Logo Østre Boldklub Østre Boldklub
Aarup BK B Logo Aarup Boldklub Aarup Boldklub

Arrangør: B.67
Sted: B.67s baner
Adresse: Carlsen Skøidts vej 37
Postnr: 5220
By: Odense Sø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsturnering

<maj 2017>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 28-04-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter