Deltagere til Spar Nord Cup 2017

Gudumholm IF har hermed den store glæde, at invitere til vores store ungdomsstævne "Spar Nord Cup" i GIF's Idrætsuge. Idrætsugen strækker sig igen over 9 dage og en af de mange traditioner er vores ungdomsstævne Spar Nord Cup.

U-10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
RKG 1 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG 2 C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening

U-11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
RKG (U10) B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening

U-12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
RKG Klarup C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening

U-14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Kongerslev/Bælum B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RKG B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
SSB U14 1 A Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
SSB U14 2 A Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub

U-15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-16  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Lille Vildmose Kartofler Logo Kongerslev IF Kongerslev IF
SSB U17 A Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
SSB U17 2 A Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
SSB U17 2 A Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub

U-6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Doense/vebbestrup Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
SSB1 C Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
SSB2 C Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub

U-7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BI 1 A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 2 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Chang 1 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
RKG Klarup 1 Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG Klarup 2 Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
ssb1 Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub

U-8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
RKG 1 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG 2 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG 3 C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
SSB 1 B Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
SSB 2 B Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub

Arrangør: Gudumholm IF
Sted: Gudumholm Stadion
Adresse: Stadionvej 11
Postnr: 9280
By: Storvorde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juli 2017>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 16-06-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter