Deltagere til Škoda Cup

Årets bedste stævne for årgang 2006 til 2010 og 2012 - ŠKODA Køge Cup i Vallensbæk IF - Pokaler og goodiebag til alle deltagere.

-  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

-  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

-  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

-  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Årgang 2006 - U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby Gul. B Logo Brøndby IF Brøndby IF
De Gode B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kulladals FF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kulladals FF
Nykøbing FC Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nykøbing FC
ValbyBoldklubU12 C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Sort C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Årgang 2007 - U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Årgang 2008 - U10  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 A1 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 A2 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Holbæk A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk A2 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Karlslunde IF 1 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NFC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næstved Hvid A Logo Næstved IF Næstved IF
RB1906 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
solrød fc 1 A Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Årgang 2008 - U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Karlslunde IF 4 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Nfc B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næstved Grøn B Logo Næstved IF Næstved IF
Sengeløse Rødderne B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Solrød 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

Årgang 2008 - U10  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Karlslunde IF 5 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Kastrup Boldklub C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kæmperne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ishøj IF
Næstved Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
RB1906 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Solrød 3 C Logo Solrød FC Solrød FC
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Torslunde C Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening Torslunde Ishøj Idrætsforening
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Årgang 2009 - U9  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB1 A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
BK Avarta 1 A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Edderkopperne A Logo Taastrup FC Taastrup FC
FIX1 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
GreveHvid A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hellas Neymar A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Holbæk B&I A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
RBK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
rosenhøj A Logo Rosenhøj bk Rosenhøj bk
Vallensbæk IF A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Årgang 2009 - U9  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB2 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
BK Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Brøndby IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Fix 2 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Larverne B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Radisserne B Logo Taastrup FC Taastrup FC
RBK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
rosenhøj B Logo Rosenhøj bk Rosenhøj bk
Slagslunde-Ganløse B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk IF B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Årgang 2009 - U9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brumbasserne C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Brøndbyernes IF 3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Fix 3 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
GreveHvid C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hellas Messi C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Holbæk B&I C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Vallensbæk IF C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Årgang 2010 - U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Årgang 2010 - U8  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve - Hvid Messi B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve - Hvid Ronaldo B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
Sengeløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet sengeløse
Vallensbæk Gul B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Vallensbæk Sort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF

Årgang 2010 - U8  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B82-2010 C Logo B82 Virum B82 Virum
Greve - Hvid C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Vallensbæk Grøn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF

Årgang 2011 - U7  | -  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Team Emil 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Team Emil 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Gentofte Fodbold Akademi hold 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Gentofte Fodbold Akademi hold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Gentofte Fodbold Akademi hold Alfa Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Havdrup Fodbold Logo Havdrup GI Havdrup GI
HG hvid Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
RB1906 - 1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Tune 1 Logo Tune IF Tune IF
Tune 2 Logo Tune IF Tune IF
Vallensbæk IF 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 4 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 5 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Årgang 2012 - U6  | -  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Vallensbæk IF 39
Sted: Vallensbæk IF
Adresse: Idræts Alle 2
Postnr: 2625
By: Vallensbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2017>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 01-08-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter