Deltagere til SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2017

Havdrup Fodbolds traditionsrige Sommer Cup, afholdes i år søndag d. 20. august 2017. Der er PRÆMIER TIL ALLE deltagere (statuette). Breddestævne for niveau B & C hold. Fra årgang 2011 til 2005, med drenge og piger i de fleste årgange.

08/07/06 pi 5-mands  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY FODBOLD C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Havdrup 1 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup Lyserød B Logo Havdrup GI Havdrup GI

2005 U13 dr. 8-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagsværd 1 B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bagsværd 2 C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Havdrup 05 C Logo Havdrup GI Havdrup GI

2005 U13 pi 8-mands  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY FODBOLD C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Benløse IF C Logo Benløse IF Benløse IF
Brians piger C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
DMI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dmi

2006 U12 dr 8-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov IF - Orange B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bk Olympic B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
Faxekondi Drengene C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Havdrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
Havdrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
Holbæk C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB B1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

2008 U10 Dr. 5-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Evif C Logo Endeslev-Vråby IF Endeslev-Vråby IF
HG Dansk Montage og Sikring C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Næstved El Service C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Q - auto B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Speak Media B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Sengeløse Rødderne B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Tuse IF C Logo Tuse IF Tuse IF

2009 U9 mix 5-mands  | BC  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lejre 1 B Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 B Logo FC Lejre FC Lejre
Greve Blå Kometer Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Lyn Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 3 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
TOF Team Rustik 1 B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
TOF Team Rustik 2 C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Vemmelev Fodbold B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

2010 U8 mix 5-mands  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe Ladeplads C Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Svogerslev 1 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tune IF 1 C Logo Tune IF Tune IF
Tune IF 2 C Logo Tune IF Tune IF
Vemmelev C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

2011 U7 mix 3-mands  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe Ladeplads B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Havdrup Fodbold 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup Fodbold 2 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
RB1906 - 1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde KFUM C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Rørvig IF C Rørvig IF Logo ukendt af Staevner.dk Rørvig IF
ToF Team Rustik Mini C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

x  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

x  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

x  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

x  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Havdrup GI
Sted: Havdrup GI Fodbold / Banerne i Havdrup
Adresse: Skolevej 62
Postnr: 4622
By: Havdrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2017>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 19-08-2017

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Indestævne DBU Jylland Region 3
4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter