Deltagere til Vor frue IF's Sommer Cup

Sommer cup i vor frue Kom til medalje stævne i vor frue ved Roskilde

U-11  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Vor Frue Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

U-6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
vor frue u6 Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

U-7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Roskilde KFUM 1 C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
vor frue u7 Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

U-8  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
vor frue u8 Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

U-9  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
FHF Grøn Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
TOF Team Rustik Hvid C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Vor frue u9 C Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

Arrangør: Vor Frue IF
Sted: Vor Frue IF's Baner
Adresse: Vor Frue Hovedgade 75
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2017>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 19-07-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Indestævne DBU Jylland Region 3
4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter