Deltagere til Lunderskov MiniCup

Landsdelens største og hyggeligste 3- & 5-mands fodboldstævne. Stævnet afvikles i 2017 igen som et ALL INCLUSIVE stævne: * Gratis forældre kaffe * Gratis frugt til alle spillere * Gratis saftevand til alle spillere * Præmier og pokaler til alle spillere

U10 - Drenge (2008)  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Start kl. 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Engum UI B Logo Engum UI Engum UI
Felsted IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted IF
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
LB1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
LB2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
LB3 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
LB4 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Mejdal - Halgård. B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
NBSIF 1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 3 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Svendborg 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet S.f.B
Svendborg 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet S.f.B

U10 - Piger (2008)  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Start kl. 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lunderskov Boldklub 1 Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 3 Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
MG & BK C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
NBSIF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Ribe BK 1 B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
TPI tøserne B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI tøzerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U6 - MIX (årg 2012)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Start kl. 09:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert 3 B Logo Bjert IF Bjert IF
Lunderskov 1 Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov 2 Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov 3 Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub

U7 - MIX (årg 2011)  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Start kl. 09:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne fra SIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sommersted IF
Bjert 1 B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert 2 Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert 3 B Logo Bjert IF Bjert IF
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Lunderskov Boldklub 1 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 3 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 4 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF 1 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 3 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
SIF Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Varde 1 Logo Varde if Varde if
Varde 2 Logo Varde if Varde if
Varde 3 Logo Varde if Varde if
Varde 4 Logo Varde if Varde if

U8 - Drenge (2010)  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Start kl. 09:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF U8 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF U8 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande IF 1 B Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 B Logo Brande IF Brande IF
Bredballe IF 1 A Logo bredballe if bredballe if
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalby GF A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Erritsø årgang 2010 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Sanderum Boldklub A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Seest Boldklub 1 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest Boldklub 2 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Skovshoved IF Hvid B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
U8 C Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
u8 nr.2 C Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
Vejen SF (1) C Logo Vejen SF Vejen SF
Vejen SF (2) C Logo Vejen SF Vejen SF
Vonsild FK C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U8 - Piger (2010)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Start kl. 09:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 - Drenge (2009)  | Herrer/Drenge

39 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Start kl. 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande 1 A Logo Brande IF Brande IF
Brande 2 B Logo Brande IF Brande IF
Bredebro A Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Dgf B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dgf flensborg
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EfB 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EfB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FfF 1 B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
FfF 2 C Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Hammelev 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF Fodbold
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Kaptain kaos & co. C Logo Jels IF Jels IF
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 3 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
OKS 1 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Spangsbjerg if B Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SSK 1 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SUB Sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TPI Rødderne B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI Stjernerne B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vinderup ik A Logo Vinderup ik Vinderup ik
VSF A A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSF B B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Aabk 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
Aabk 2 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 - Piger (2009)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Start kl. 09:00

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Knud Gade Vejle B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Lunderskov Boldklub 1 Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

Arrangør: Lunderskov Boldklub
Sted: Lunderskov Stadion
Adresse: Reinholdts Bakke 29
Postnr: 6640
By: Lunderskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2017>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 04-08-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter