Deltagere til Café ind over Cup 2017

Kom til sidste stævne inden sommerferien....Vi er glade for at kunne invitere til Café ind over Cup 2017. Der spilles i U-9 og U-11 med store pokaler og medaljer til alle.

U-11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFC UK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AFC UK
B1903-2 B Logo B1903 B1903
B1903-2b B Logo B1903 B1903
Brøndby B Logo Brøndby IF Brøndby IF
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U-11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 1 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HGB C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-9  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B73 Herlev A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved Orange A Logo Næstved IF Næstved IF
Rosenhøj 1 A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Tårnby FF A Logo Tårnby FF Tårnby FF

U-9  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT Grøn B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT Grøn 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
BSF X B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Rosenhøj 2 B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U-9  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB tårnby U8 - Vest C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
Fremad Amager 1 C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Fremad Amager 2 C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF

Arrangør: Tårnby FF
Sted: Tårnby FF
Adresse: Ugandavej 105
Postnr: 2770
By: Kastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 21-06-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup (U13-U17)
10. - 12. nov
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
GENTOFTE CUP 2017
21. - 22. okt
Champions League for Kids-SJÆLLAND
21. okt 2017 - 1. apr 2018
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Futsal League 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Junior League - INDOOR 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Nordea Cup 2018, Give
5. - 7. jan 2018
Trofeo Mediterráneo 2018
23. - 29. mar 2018
Trofeo Malgratense 2018
12. - 19. okt 2018
Limone Cup 2018
13. - 19. okt 2018
North Limburg Cup 2018
17. - 21. maj 2018
Easter Open 2018
28. mar - 2. apr 2018
FCM SAMFUND Støttecup 4. af 4
24. - 26. nov
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Vinter Champions League U12 piger
1. nov 2017 - 15. mar 2018
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017
7. - 8. okt
HIK CUP EFTERÅR 2017
30. sep - 1. okt
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
DGI 8-mands vinterturnering på kunstgræs U10-U13
11. nov 2017 - 3. feb 2018
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland
12. okt
Louis Nielsen Cup 2017
14. okt
Football Talent Trophy 2017 - U12
27. - 29. okt
Følg Staevner.dk på Twitter