Deltagere til Café ind over Cup 2017

Kom til sidste stævne inden sommerferien....Vi er glade for at kunne invitere til Café ind over Cup 2017. Der spilles i U-9 og U-11 med store pokaler og medaljer til alle.

U-11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFC UK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AFC UK
B1903-2 B Logo B1903 B1903
B1903-2b B Logo B1903 B1903
Brøndby B Logo Brøndby IF Brøndby IF
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U-11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 1 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HGB C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-9  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB tårnby U8 - Vest C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
Fremad Amager 1 C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Fremad Amager 2 C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF

U-9  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT Grøn B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT Grøn 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
BSF X B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Rosenhøj 2 B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U-9  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B73 Herlev A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved Orange A Logo Næstved IF Næstved IF
Rosenhøj 1 A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Tårnby FF A Logo Tårnby FF Tårnby FF

Arrangør: Tårnby FF
Sted: Tårnby FF
Adresse: Ugandavej 105
Postnr: 2770
By: Kastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 21-06-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter