Deltagere til B 67 CUP 2018

Odenseklubben B67 indbyder til vores traditionsrige indendørsstævne lørdag d.24.februar 2018. Der er guldmedaljer til alle spillere i rækkerne U6 til U9. Der er præmier til nr. 1-3 i rækkerne U10 til U15. Spørgsmål kan rettes til Kim Gejbøl 25535858.

Ny række - Ret Navnet  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 C Logo B.67 B.67
B67 C Logo B.67 B.67

U 10 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B67 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B67
BM 1 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM 2 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM 3 C Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
kirkeby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet kirkeby
Oks c C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
ØB C Logo Østre Boldklub Østre Boldklub

U 11 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 3 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 4 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1913 C Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
Munkebo BK C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks stjernerne C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks stjernerne 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Taulov/Skærbæk B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
ØB C Logo Østre Boldklub Østre Boldklub

U 12 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl.08.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 U12 B Logo B.67 B.67
Beauty Team B Logo Nim Idrætsforening Nim Idrætsforening
Dalum B Logo Dalum IF Dalum IF
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Legenderne B Logo Dalum IF Dalum IF
MB 2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
MB1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Morud C Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Porcus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OB
SFB 1 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SFB 2 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Sub 1 C Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
Sub 2 C Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vikingerne B Logo Dalum IF Dalum IF

U 13 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U 14 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U 6 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl.08.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 C Logo B.67 B.67
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Brenderup B Logo Brenderup IF Brenderup IF
Brenderup 2 B Logo Brenderup IF Brenderup IF
OB B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OBO 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OBO 3 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Sanderum B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skt. klemens B Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Skt. klemens B Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
SUB Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
ØB C Logo Østre Boldklub Østre Boldklub

U 7 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl.08.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B67
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum 1 B Logo Dalum if Dalum if
Dalum 2 B Logo Dalum if Dalum if
Rolfsted C Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
SUB Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
ØB C Logo Østre Boldklub Østre Boldklub

U 8 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
B.67 B Logo B.67 B.67
Dalby IF C Logo Dalby IF Dalby IF
Egebjerg 1 B Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Egebjerg 2 C Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Gislev IF C Logo Gislev IF Gislev IF
Højgaard Installation B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Nr. Lyndelse B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 3 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB 1 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 3 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Rolfsted IF B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Sanderum Boldklub C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Tårup IF C Logo Tårup IF Tårup IF

U 9 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allesø Fodbold
B67 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B67
Gedved IF/09 C Logo Gedved IF Gedved IF
Gislev IF C Logo Gislev IF Gislev IF
Hasta La Victoria Siempre C Logo Gedved IF Gedved IF
Højby S&G B Logo Højby S&G Højby S&G
Højby S&G 2 C Logo Højby S&G Højby S&G
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 4 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OKS 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
ØB C Logo Østre Boldklub Østre Boldklub

Arrangør: B.67
Sted: FKS Hallerne
Adresse: Tranehøjen 5
Postnr: 5250
By: Odense SV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 27-01-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter