Deltagere til Opstarts stævne

Hyggestævne for piger, i Sengeløse, årgang 2008-2010

U10  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse piger C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse piger C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

Arrangør: Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sted: Sengeløse
Adresse: Spangåvej 9
Postnr: 2630
By: Sengeløse, Taastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2017>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 27-07-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup (U13-U17)
10. - 12. nov
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
GENTOFTE CUP 2017
21. - 22. okt
Champions League for Kids-SJÆLLAND
21. okt 2017 - 1. apr 2018
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Futsal League 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Junior League - INDOOR 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Nordea Cup 2018, Give
5. - 7. jan 2018
Trofeo Mediterráneo 2018
23. - 29. mar 2018
Trofeo Malgratense 2018
12. - 19. okt 2018
Limone Cup 2018
13. - 19. okt 2018
North Limburg Cup 2018
17. - 21. maj 2018
Easter Open 2018
28. mar - 2. apr 2018
FCM SAMFUND Støttecup 4. af 4
24. - 26. nov
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Vinter Champions League U12 piger
1. nov 2017 - 15. mar 2018
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017
7. - 8. okt
HIK CUP EFTERÅR 2017
30. sep - 1. okt
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
DGI 8-mands vinterturnering på kunstgræs U10-U13
11. nov 2017 - 3. feb 2018
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland
12. okt
Louis Nielsen Cup 2017
14. okt
Football Talent Trophy 2017 - U12
27. - 29. okt
Følg Staevner.dk på Twitter