Deltagere til Champions League for Kids-SJÆLLAND

Se cupbooking.dk Danmarks sjoveste vinterturnering - en masse kampe mod forskellige modstandere

U10 - 2008  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
A:G:F A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakande
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 A Logo B1903 B1903
BSV 08 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSV08
BTA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ballerup Boldklub
Ringsted A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC

U10 - 2008  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 2 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Køge Nord FC C Logo Køge Nord FC Køge Nord FC
Lundegård C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården

U10 - 2008  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AIF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Avarta B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Gentofte Fodbold Academy B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFK
Herlev IF B Logo Herlev IF Herlev IF
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ishøj IF B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Lundegård B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Aakande GF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakande

U11 - 2007  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakande
Melby Liseleje A Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Stenløse A Logo Stenløse BK Stenløse BK

U11 - 2007  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Melby Liseleje C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Stenløse 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet stenløse
Stenløse 2 C Logo Stenløse BK Stenløse BK

U11 - 2007  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FHF90 B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt

U11 - 2007/2008  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 - 2007/2008  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 - 2006  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BTA A Logo Ballerup IF Ballerup IF
Skilz A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skilz
Vanløse IF A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U12 - 2006  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF C Logo Hellested Idræts Forening Hellested Idræts Forening
Østerbro C Logo Østerbro IF Østerbro IF

U12 - 2006  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 B Logo B1903 B1903
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Østerbro B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U13 - 2005  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV af 2016-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSV 2016
Skoveshoved B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U13 - 2005  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HBI A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U13 - 2005  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 - 2005  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 - 2005  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Tåstrup FC C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U13 - 2005  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 - 2005/2006  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 2005/2006  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - 2004  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - 2004  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - 2004  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 - 2003  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 - 2003  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FHF B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF

U15 - 2003  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 - 2003/2004  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 - 2003/2004  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 - 2011  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Tune IF C Logo Tune IF Tune IF

U7 - 2011  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Vallensbæk IF B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7 - 2011  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
RB1906 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U8 - 2010  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FC Holte A Logo FC Holte FC Holte
Kværkeby IF A Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Skovshoved A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U8 - 2010  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rudersdal Boldklub B Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub

U8 - 2010  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
2791 C Logo Tårnby FF Tårnby FF
B83 Næstved. Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næstved B83

U9 - 2009  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
BK Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
EIF B B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
HIK 2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Køge B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
RB2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rudersdal B Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
SGIF B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Snekkersten B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC

U9 - 2009  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
avarta A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
EIF A Logo Espergærde IF Espergærde IF
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
RB1 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rudersdal Boldklub A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Snekkersten A Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC

U9 - 2009  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Snekkersten C Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

U9 - 2009-2010  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 - 2009-2010  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Vallensbæk IF 39
Sted: Egen bane



Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2017>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 15-10-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter