Deltagere til Champions League for Kids-SJÆLLAND

Se cupbooking.dk Danmarks sjoveste vinterturnering - en masse kampe mod forskellige modstandere

U10 - 2008  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 2 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Køge Nord FC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Køge Nord FC
Lundegård C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården

U10 - 2008  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AIF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Avarta B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Gentofte Fodbold Academy B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFK
Herlev IF B Logo Herlev IF Herlev IF
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ishøj IF B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Lundegård B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Aakande GF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakande

U10 - 2008  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
A:G:F A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakande
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 A Logo B1903 B1903
BSV 08 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSV08
BTA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ballerup Boldklub
Ringsted A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC

U11 - 2007  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Melby Liseleje C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Stenløse 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet stenløse
Stenløse 2 C Logo Stenløse BK Stenløse BK

U11 - 2007  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FHF90 B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt

U11 - 2007  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakande
Melby Liseleje A Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Stenløse A Logo Stenløse BK Stenløse BK

U11 - 2007/2008  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 - 2007/2008  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 - 2006  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF C Logo Hellested Idræts Forening Hellested Idræts Forening
Østerbro C Logo Østerbro IF Østerbro IF

U12 - 2006  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 B Logo B1903 B1903
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Østerbro B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U12 - 2006  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BTA A Logo Ballerup IF Ballerup IF
Skilz A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skilz
Vanløse IF A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U13 - 2005  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Tåstrup FC C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U13 - 2005  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV af 2016-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSV 2016
Skoveshoved B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U13 - 2005  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HBI A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U13 - 2005  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 - 2005  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 - 2005  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 - 2005/2006  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 2005/2006  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - 2004  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - 2004  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - 2004  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 - 2003  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 - 2003  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FHF B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF

U15 - 2003  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 - 2003/2004  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 - 2003/2004  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 - 2011  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Tune IF C Logo Tune IF Tune IF

U7 - 2011  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Vallensbæk IF B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7 - 2011  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
RB1906 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U8 - 2010  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
2791 C Logo Tårnby FF Tårnby FF
B83 Næstved. Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næstved B83

U8 - 2010  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rudersdal Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub

U8 - 2010  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FC Holte A Logo FC Holte FC Holte
Kværkeby IF A Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Skovshoved A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U9 - 2009  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Snekkersten C Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

U9 - 2009  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
BK Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
EIF B B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
HIK 2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Køge B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
RB2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rudersdal B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
SGIF B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Snekkersten B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC

U9 - 2009  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
avarta A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
EIF A Logo Espergærde IF Espergærde IF
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
RB1 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rudersdal Boldklub A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Snekkersten A Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC

U9 - 2009-2010  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 - 2009-2010  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Vallensbæk IF 39
Sted: Egen bane



Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2017>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 15-10-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter