Deltagere til Spar Nord Cup Hadsund

Spar Nord Cup Hadsund 2017 for drenge og piger fra U6-U13. Hadsund Boldklub har herved fornøjelsen at byde jer velkommen til vores stævne, hvor der er og pokaler til rækkevinderne og medaljer til 2 og 3 plads. Vi glæder os til at se jer i Hadsund.

U-10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HB 's Tøser B Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
Vh08 u11 P B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vh08

U-11A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund/ASV 1 A Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
Hobro ik A Logo Hobro ik Hobro ik

U-11B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund/ASV 2 C Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Støvring IF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U-12 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden tøzerne B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Team ASV C Logo ASV ASV

U-12A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF

U-13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund Boldklub A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U-13B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U-6 Mixede  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U-7 Mixede  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
hadsund A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Team Hørby Auto Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager IF
VFB C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK

U-8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV Logo ASV ASV
Hadsund B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB
HB 1 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HB 2 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
VFB C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK

U-8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Valsgaard B B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U-9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HB Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

Arrangør: Hadsund Boldklub
Sted: Hadsund Boldklub
Adresse: Stadionvej 29
Postnr: 9560
By: Hadsund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2017>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 21-08-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
B1909 Kreafunk Cup 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018
9. - 11. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018
24. - 25. feb 2018
AIF Cup 2018
19. - 20. maj 2018
Revision Limfjord Cup
2. - 4. feb 2018
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj 2018
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
Sportigan Kolind Cup
9. - 18. feb 2018
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Brøndby futsal cup
20. - 21. jan 2018
Newl-Cup 2018
3. mar 2018
B1913 CUP
1. - 3. dec
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Fjord Cup
1. - 3. dec
Slagelse Cup 2017
9. - 10. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Sparekassen Sjælland Cup 2017
2. dec
Harte Indoor Cup 2017 - Kolding
1. - 10. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
BRANDE CUP 2017
2. dec
Frank Jensen Cup 2017
1. - 3. dec
Følg Staevner.dk på Twitter