Deltagere til LSF - Sydbank Sølv Cup

LSF afholder SYDBANK Sølv Cup, Indendørs stævne for de yngste. U6 til U10. Pokaler til alle og præmie overrækkelse med konfetti - Vi glæder os til at se jer...

U10 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
FK Sydsjælland 05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
LSF-B1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF-C1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF-C2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U6 - drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Dogan Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Ishøj IF Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
KB Q3 - blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Q3 - hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U7 - drenge  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndbyernes IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Brøndbyernes IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Brøndbyernes IF 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 3 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dalby IF C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901
Hareskov Høgene C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov IF - Grævlinge C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov Musvågerne C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov Ravnene C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov Ørnene C Logo hareskov if hareskov if
Havdrup Logo Havdrup GI Havdrup GI
Lsf 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lsf 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
SAT Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SAT
Vallensbæk IF 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB 1 Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB 2 Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB 3 Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U7 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Brøndbyernes IF 1 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Hekla pigerne C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Kastrup pige hold Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LSF C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U8 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ishøj IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ishøj if
Ishøj IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ishøj if
Karlslunde IF 1 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Kastrup Boldklub C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Lsf 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U8 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Små støvler (U8/U7) Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
kastrup piger C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Sengeløse U8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Tårnbytøserne B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U9 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Øst C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Greve Blå Kometer Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Lyn Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HI 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
Ishæj IF 1 Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Ishøj IF 2 Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Ishøj IF 3 Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
LSF 1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 4 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U9 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FFK B Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Greve C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Greve 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Sengeløse U9 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

Arrangør: Ledøje-Smørum Fodbold
Sted: Ledøje-Smørum Hallen
Adresse: Flodvej 62
Postnr: 2765
By: Smørum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 04-11-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter