Deltagere til LSF - Sydbank Guld Cup

LSF afholder SYDBANK Guld Cup, Indendørs stævne for de yngste. U6 til U10. Pokaler til alle og præmie overrækkelse med konfetti - Vi glæder os til at se jer...

U10 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2008 Claus C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
LSF-B1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF-C1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv BK 1 C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Måløv BK 2 C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U6 - drenge  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2012 PMC Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 2012 PMC II Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby if 1 B Logo Brøndby if Brøndby if
Brøndby if 2 Logo Brøndby if Brøndby if
Brøndby if 3 Logo Brøndby if Brøndby if
Hekla X Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla Y Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Ishøj if A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB Q3 Barca C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Q3 Real A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Toksværd Olstrup Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TOF

U7 - drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B82 Virum B Logo B82 Virum B82 Virum
Dalby IF C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901
Hornbæk IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk HIF
Løveungerne blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løveungerne hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Måløv 1 Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Måløv 2 Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Toksværd Olstrup Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TOF

U7 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
LSF C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U8 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
FB RØD 10 C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Gundsølille C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
kastrup boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LSF1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lundegården C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Valby U8 C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U8 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Små støvler (U8/U7) B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Greve Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
kastrup boldklub C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Orient B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Orient
Tårnbytøserne B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Taastrup super girls Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Blå Kometer Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Lyn Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HI 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
HI 2 B Logo Herlev IF Herlev IF
LSF 1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U9 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FFK B Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
HIF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIK U9 C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Sengeløse U9 blå C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sengeløse U9 rødi A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

Arrangør: Ledøje-Smørum Fodbold
Sted: Ledøje-Smørum Hallen
Adresse: Flodvej 62
Postnr: 2765
By: Smørum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 07-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter