Deltagere til LSF - Sydbank Guld Cup

LSF afholder SYDBANK Guld Cup, Indendørs stævne for de yngste. U6 til U10. Pokaler til alle og præmie overrækkelse med konfetti - Vi glæder os til at se jer...

U10 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 - drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 - drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsølille C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF

U8 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Blå Kometer Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Lyn Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HI 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
HI 2 B Logo Herlev IF Herlev IF

U9 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Ledøje-Smørum Fodbold
Sted: Ledøje-Smørum Hallen
Adresse: Flodvej 62
Postnr: 2765
By: Smørum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 07-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP TØZER B/C stævne
10. feb 2018
Sparekassen Sjælland Cup 2017/18
9. dec 2017 - 6. jan 2018
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Bramdrupdam Cup 2017
10. - 19. nov
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Løjt IF Cup 2017
24. - 26. nov
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
Munkebo Cup
17. - 19. nov
SGIF novemberstævne 2017
4. - 5. nov
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Gorms Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Lammefjords Cup 2017
27. - 30. dec
ØSTERBRO JULE CUP
27. - 28. dec
BK Friheden Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Nykredit Nissecup 2017 i Houlkær 15.-17. december
15. - 17. dec
SjSi Julestævne 2017
9. - 10. dec
LGF Cup 2018
26. - 28. jan 2018
Sportmaster Cup Holbæk U5-U12
13. - 14. jan 2018
HIF – Medaljestævne d.9-10 december
9. - 10. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Fortuna Sydbank Cup 2017
28. okt
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017
28. okt
SGIF novemberstævne 2017
4. - 5. nov
FCM SAMFUND Støttecup 2. af 4
10. - 12. nov
Futsalstævne
12. nov
Jelling Firma-& Gadefodbold
12. nov 2017 - 25. feb 2018
Ministævne AB Tårnby U8
29. okt
Hårlev CUP
28. okt
U9 Gentofte Futsal Cup
5. nov - 17. dec
Følg Staevner.dk på Twitter