Deltagere til McDonalds Paderup Cup 2017

Kristrup Boldklub inviterer i samarbejde med McDonalds, Paderup til cup for drenge og piger - U6 til og med U13.

U10 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSF A Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Randers Freja A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rougsø FF A Logo Rougsø FF Rougsø FF
VFB 1 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U10 B drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenaa B Logo Grenaa if Grenaa if
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KB B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
VFB 2 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U10 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenaa C Logo Grenaa if Grenaa if
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSF C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Høst IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
KB C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
TMIF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMIF
TMIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMIF

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Blå Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Grøn Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Alliancen B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Romalt IF U10 Logo Romalt IF Romalt IF
SIF U10 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U11 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF (A) A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KB/Romalt A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
NBK/AIF 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
SIF Assentoft 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Vorup FB A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U11 B drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF (B) B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KB/Romalt B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Virup IF 1 B Logo Virup IF Virup IF
VSK Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

U11 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav Boldklub C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF (C) C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
NBK/AIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Vorup FB C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Alliancen C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Ravnsbjerg Pigerne B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Romalt IF U11 Logo Romalt IF Romalt IF
SIF U11 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 B drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Alliancen B Logo IF Alliancen IF Alliancen
KB B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Sif assentoft B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vorup fb 1 Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U12 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
KB C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Sif Assentoft C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Vorup fb2 C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KB Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
SIF U12 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U13 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 B drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 drenge(mix)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Doense/vebbestrup C Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Helsted 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KB 1 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB 2 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB 3 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
OIF U6 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Vorup FB 1 C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U6 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 drenge(mix)  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliancen 1 Logo IF Alliancen IF Alliancen
Alliancen 2 Logo IF Alliancen IF Alliancen
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 4 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSF 1 Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSF1 Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
IF Alliancen pige 1 Logo IF Alliancen IF Alliancen
IF Alliancen pige 2 Logo IF Alliancen IF Alliancen
KB 1 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB 2 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB 3 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Ommersyssel if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
SSIF U7 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Vorup FB 1 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VORUP FB 2 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold 2 A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hadsten SK A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Helsted Fremad IF A A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Alliancen A Logo IF Alliancen IF Alliancen
VFB U8 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U8 B drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSF 1 B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSF 2 B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ommersyssel if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Sif-Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U8 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliancen 1 C Logo If alliancen If alliancen
Alliancen 2 C Logo If alliancen If alliancen
DB Fodbold C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hadsten SK C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
KB C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Romalt IF U8 drenge A C Logo Romalt IF Romalt IF
Romalt IF U8 drenge B C Logo Romalt IF Romalt IF
Sif-Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
VFB U8 C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Ifa 1 Logo IF Alliancen IF Alliancen
KB A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub

U9 B drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KB B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Real Madrid B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Ifa2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Langå IK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Langå IK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Blå Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Grøn Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Romalt IF U9 Logo Romalt IF Romalt IF
Vorup FB A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

Arrangør: Kristrup Boldklub
Sted: Tirsdalens Skole
Adresse: Rs. Hougårdsvej 50
Postnr: 8960
By: Randers SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2017>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 08-08-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
B1909 Kreafunk Cup 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018
9. - 11. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018
24. - 25. feb 2018
AIF Cup 2018
19. - 20. maj 2018
Revision Limfjord Cup
2. - 4. feb 2018
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj 2018
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
Sportigan Kolind Cup
9. - 18. feb 2018
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Brøndby futsal cup
20. - 21. jan 2018
Newl-Cup 2018
3. mar 2018
B1913 CUP
1. - 3. dec
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Fjord Cup
1. - 3. dec
Slagelse Cup 2017
9. - 10. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Sparekassen Sjælland Cup 2017
2. dec
Harte Indoor Cup 2017 - Kolding
1. - 10. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
BRANDE CUP 2017
2. dec
Frank Jensen Cup 2017
1. - 3. dec
Følg Staevner.dk på Twitter