Deltagere til Bone´s Cup Amager

INVITATION TIL U10 (årgang 2008) BONES Cup Amager, LØRDAG D. 26 AUGUST 2017

Årgang 2008 A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26/8

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1908 A A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Cafe Otteren A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Karlslunde IF 1 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Kastrup A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

Årgang 2008 B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26/8

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby rød B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B 1908 Hvid B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B 1908 Sort B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Bk Skjold B B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
GFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
Karlslunde IF 3 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Malermester G. schmeer B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

Årgang 2008 C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26/8

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby sort C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B 1908 Orange C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B 1908 United C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BK Skjold C C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Karlslunde IF 4 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Kastrup 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub

Arrangør: Boldklubben 1908 Amager
Sted: B 1908´s Baner
Adresse: Sundbyvestervej 95
Postnr: 2300
By: København S
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2017>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 21-08-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter