Deltagere til SportyMe CUP Herstedøster IC 2017

Tilmelding/mere information: Nicolaihermansen(a)hotmail.com, - SportyMe CUP er et stævne med fokus på Fair play og gode oplevelser. Stævnet er for breddehold hvorfor B og C niveau er velkomne.

U10 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 Logo Albertslund IF Albertslund IF
Brøndby C Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Holte C Logo FC Holte FC Holte
Greve 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve 2 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herstedøster IC 1 B Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
Herstedøster IC 2 C Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
HIK 08B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
karlslunde if 3 B Logo karlslunde if karlslunde if
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
VSB C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U10 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hekla Kyoto B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hic 1 B Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
Hic 1 B Logo Herstedøster IC Herstedøster IC

U11 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben FIX - rød C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Boldklubben FIX - sort C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Gadstrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gadstrup
Herstedøster 1 B Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
Herstedøster 2 C Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
HIK B Logo Hellerup Idræts klub Hellerup Idræts klub
Orient C Logo Orient GIF Orient GIF
Sengeløse C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U12 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 07-1 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Team Måløv C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U13 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV Pigerne C Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Gubbyerne C Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Herstedøster IC C Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
HGB 2 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
JB Pigerne B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub

U14 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15/16 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Allerød Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Herstedøster 1 C Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
Herstedøster 2 C Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U9 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B B Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
C C Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
FC Holte B Logo FC Holte FC Holte
FC Holte 2 B Logo FC Holte FC Holte
Greve Blå Kometer Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Lyn Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve hvid Tiger B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup 1 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
HI 1 B Logo Herlev IF Herlev IF

U9 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Herstedøster IC C Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
LSF Ledøje-Smørum B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

Arrangør: Herstedøster IC
Sted: Herstedøster IC
Adresse: Bymosevej 4
Postnr: 2620
By: Albertslund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2017>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 01-09-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter