Deltagere til B52/AFC REMA 1000 Cup

Velkommen til et hyggeligt pige- og drengestævne i B52/Aalborg FC. Vinderholdpokal og medaljer til alle i rækkerne U6, U7, U8 og U9. Medaljer og sponsorpræmier til de tre øverst placerede hold i rækkerne U10, U11, U12, U13

U-10 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
RKG 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
RKG 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG Klarup

U-10 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
LKB Gistrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LKB Gistrup
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Aalborg KFUM Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U-11 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
LIUF B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Nibe A Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
RKG C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Soffy Road United B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U-11 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Skørping u11 piger B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping

U-12 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
U12-B B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U-12 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden tøzerne A Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Gug Boldklub U-12 piger C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub

U-13 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
B52/AFC 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
B52/AFC 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
Hjallerup IF B Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening

U-13 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug Boldklub U-13 piger B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Jetsmark U13 C Logo Jetsmark if Jetsmark if

U-6 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Team Spiderman B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB's McQueens B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U-6 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodbold Prinsesserne B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U-7 D  | 1  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ACFC A.C.F.C. Logo ukendt af Staevner.dk A.C.F.C.
BI 1 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 2 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
De Utrolige C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Hjallerup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hjallerup IF
NFB 3 Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
NFB1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørresundby
NFB2 Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Støvring 1 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
TUI Logo Tylstrup Ungdoms- og IF Tylstrup Ungdoms- og IF

U-7 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
NFB Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Power Pigerne B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U-8 D  | 1  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIF
AIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIF
AIF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIF
Bangsbo Freja B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 A Logo Hobro IK Hobro IK
SGIF 1 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 C Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SSK C Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
TUI Logo Tylstrup Ungdoms- og IF Tylstrup Ungdoms- og IF
AaB Avengers C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U-8 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev piger Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
LKB Gistrup Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup

U-9 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
Fortuna Hjørring 1 B Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring 2 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Overlund GF Logo Overlund GF Overlund GF
Aalborg KFUM B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U9-D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
DFI C Logo Dall-Ferslev Idrætsforening Dall-Ferslev Idrætsforening
Helsted 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
St. Restrup U9 1 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
St. Restrup U9 2 C Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Superheltene B Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF
Vadum 1 B Logo Vadum IF Vadum IF

Arrangør: B52 Aalborg FC
Sted: B52
Adresse: Scoresbysundvej 5
Postnr: 9210
By: Aalborg SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2017>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 30-08-2017

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
B1909 Kreafunk Cup 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018
9. - 11. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018
24. - 25. feb 2018
AIF Cup 2018
19. - 20. maj 2018
Revision Limfjord Cup
2. - 4. feb 2018
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj 2018
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
Sportigan Kolind Cup
9. - 18. feb 2018
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Brøndby futsal cup
20. - 21. jan 2018
Newl-Cup 2018
3. mar 2018
B1913 CUP
1. - 3. dec
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Fjord Cup
1. - 3. dec
Slagelse Cup 2017
9. - 10. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Sparekassen Sjælland Cup 2017
2. dec
Harte Indoor Cup 2017 - Kolding
1. - 10. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
BRANDE CUP 2017
2. dec
Frank Jensen Cup 2017
1. - 3. dec
Følg Staevner.dk på Twitter