Deltagere til Odder Minicup 2018

Efter sidste års succes er Odder IGF Fodbold igen klar til i Pinsen 19.-20. maj 2018 at sparke sommeren igang med et brag af en festlig fodbold cup for både piger og drenge. MiniCuppen foregår også i år 3:3 på oppustelige baner.

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10-13

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted IF Logo hedensted if hedensted if

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10-13

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA 1 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA 2 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA 3 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
SIK1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK3 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK4 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U8  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 10-13

Holdnavn Niv Logo Klub
TMG U8 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMG

U9  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 10-13

Holdnavn Niv Logo Klub
Odder IGF Blåt hold Logo Odder IGF Odder IGF
Odder IGF Gult hold Logo Odder IGF Odder IGF
Odder IGF Orange hold Logo Odder IGF Odder IGF
Odder IGF Rødt hold Logo Odder IGF Odder IGF

Arrangør: Odder IGF
Sted: Spektrum Odder
Adresse: Parkvej 5
Postnr: 8300
By: Odder
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2018>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 01-05-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter