Deltagere til Odder Minicup 2018

Efter sidste års succes er Odder IGF Fodbold igen klar til i Pinsen 19.-20. maj 2018 at sparke sommeren igang med et brag af en festlig fodbold cup for både piger og drenge. MiniCuppen foregår også i år 3:3 på oppustelige baner.

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10-13

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted IF Logo hedensted if hedensted if

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10-13

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA 1 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA 2 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA 3 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
SIK1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK3 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK4 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U8  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 10-13

Holdnavn Niv Logo Klub
TMG U8 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMG

U9  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 10-13

Holdnavn Niv Logo Klub
Odder IGF Blåt hold Logo Odder IGF Odder IGF
Odder IGF Gult hold Logo Odder IGF Odder IGF
Odder IGF Orange hold Logo Odder IGF Odder IGF
Odder IGF Rødt hold Logo Odder IGF Odder IGF

Arrangør: Odder IGF
Sted: Spektrum Odder
Adresse: Parkvej 5
Postnr: 8300
By: Odder
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2018>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 01-05-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter