Deltagere til Select Grænsecup 2017

For 19. gang afholdes Select Grænsecup. Kombiner Julehandlen med en god gang fodbold. Der er mulighed for at møde Tyske hold og evt. skabe gode kontakter til fremtiden. Der er plads til 230 hold. Vent dog ikke for lang tid med tilmeldingen.

U10 A (2008)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 A Logo FC Horsens FC Horsens
Heider SV 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Heider SV
Heider SV 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Heider SV
Nr Bjert A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SUB1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U10 B (2008)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Heider SV 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Heider SV
Hellevad IF B Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
Hørup U 10 drenge B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sønderborg Fremad B Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
TSB Flensburg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg

U10 C (2008)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
1. FC Quickborn 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
FC Horsens 3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Felsted IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted IF
Midtals 1 C Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
Midtals 2 C Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
Sommersted IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sommersted IF
VBIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VBIF

U11 A (2007)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF/ipnordic A Logo Bov IF Bov IF
SUB Sønderborg 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg 2 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Sønderborg Fremad A Logo Sønderborg fremad Sønderborg fremad
Tønder SF 1 A Logo Tønder SF Tønder SF
Tønder SF 2 A Logo Tønder SF Tønder SF
Østerhøjst UIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østerhøjst UIF
Aabenraa BK A Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U11 B (2007)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF/ipnordic B Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl IU 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Møgeltønder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif
Rot-Weiss Niebüll B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rot-Weiss Niebüll
SUB Sønderborg B1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
sønderborg fremad B Logo Sønderborg fremad Sønderborg fremad
Team Restudy B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TSV Bordesholm B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm

U11 C (2007)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Bov IF/ipnordic boys C Logo Bov IF Bov IF
Bov IF/ipnordic drenge C Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl IU 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
SUB Sønderborg C1 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Sønderborg Fremad C Logo Sønderborg fremad Sønderborg fremad
sønderborg fremad C2 C Logo sønderborg fremad sønderborg fremad
VBIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VBIF

U11P A (2007+2008)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11P B (2007+2008)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF B Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl
Dybbøl piger 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl
Gråsten Boldklub B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Rødekro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
TUS Felde 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde
TUS Felde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde

U12 A (2006)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Morud IF 1 A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Sportmaster Vejle A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Suchsdorfer SV 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV

U12 B (2006)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 Odense B Logo B.67 B.67
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Morud IF 2 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
SG Fr.stadt-Seeth/Drage B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Fr.Stadt-Seeth/Drage
Suchsdorfer SV 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV

U12 C (2006)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Bov IF 2 C Logo Bov IF Bov IF
Broager UI 1 C Logo Broager UI Broager UI
Broager UI 2 C Logo Broager UI Broager UI
Egen UI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egen UI
Haderslev FK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFK
Rødekro IF 1 C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening

U13 A (2005)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 B (2005)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
RM Feminino B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
SG Boostedt-Grossenaspe 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Boostedt
SG Fr.Stadt-Seeth/Drage B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Fr.Stadt-Seeth/Drage
Sub sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSV Nord Harrislee 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Nord Harrislee
TSV Nord Harrislee 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Nord Harrislee

U13 C (2005)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Bov IF 3 C Logo Bov IF Bov IF
Højer/Tønder C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højer/Tønder
SG Boostedt-Grossenaspe 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Boostedt
Sub sønderborg C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U13P A (2005+2006)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 A Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
HFK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
RM Feminino A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
TUS Felde 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde
TuS Nortorf Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TuS Nortorf
Vinding Girl Power A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U13P B (2005+2006)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Christian Timm Schule 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Christian Timm Schule
Christian Timm Schule 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Christian Timm Schule
FC Kolding Nord B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Gråsten B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gråsten B
TUS Felde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde
TUS Felde 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde

U15 A (2003+2004)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 B (2003+2004)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Løgum IF 1 B Logo Løgum IF Løgum IF
Løgum IF 2 B Logo Løgum IF Løgum IF
Rødekro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Suchsdorfer SV 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV

U15 C (2003+2004)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
BNS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
Bov IF 2 C Logo Bov IF Bov IF
Esbjerg FB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
Løgum IF 3 C Logo Løgum IF Løgum IF
Rødekro IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Suchsdorfer SV 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV

U15P A (2003+2004)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eller Søndag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U15P B (2003+2004)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl IU TP 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Dybbøl IU TP 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
HFK C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Sønderris SK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sønderris SK
TSB Flensburg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg

U6 (2012)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 Logo Bov IF Bov IF
Sommersted if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sommersted IF
Starup IIF 3 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 Logo Starup UIF Starup UIF
TSB Flensburg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg

U7 (2011)  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 Logo Bov IF Bov IF
Broager UI 1 C Logo Broager UI Broager UI
Broager UI 2 C Logo Broager UI Broager UI
Broager UI 3 Logo Broager UI Broager UI
DGF Flensborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DGF
HFK 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haderslev FK
HFK 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haderslev FK
HFK1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haderslev FK
Lysabild Logo Lysabild SG Lysabild SG
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
SC Weiche Flensburg 08 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SC Weiche Flensburg 08
SC Weiche Flensburg 08 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SC Weiche Flensburg 08
SG Fortuna Wellsee 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Fortuna Wellsee
SG Fortuna Wellsee 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Fortuna Wellsee
SG Fortuna Wellsee 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Fortuna Wellsee
Starup UIF 1 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 3 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSB Flensburg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
Øster Højst Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øster Højst

U8 (2010)  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF Logo Bov IF Bov IF
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dybbøl IU 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Dybbøl IU 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Dybbøl IU 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Dybbøl IU 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Esbjerg FB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
Esbjerg FB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
FC Wiesharde A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
Heider SV Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Heider SV
HKUF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HKUF
Midtals A Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
Ribe BK Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SUB 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSB Flensburg F2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
TSB Flensburg F3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg

U9 A (2009)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
DGF Flensborg 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DGF Flensborg
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Haderslev FK 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFK
Haderslev FK 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFK
OB 1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Starup A Logo Starup UIF Starup UIF
TSV Bordesholm 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm
Aabenraa BK 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aabenraa BK 1

U9 B (2009)  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Broager UI 1 B Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Egen UI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egen UI
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Gråsten B2 B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Haderslev FK 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFK
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Rødekro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Starup B Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSB Flensburg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
Aabenraa BK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aabenraa BK

U9 C (2009)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
DGF Flensborg 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DGF Flensborg
Erritsø GIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 4 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Gråsten B1 C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Haderslev FK 4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFK
Haderslev FK 5 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFK
Starup C Logo Starup UIF Starup UIF
TSV Bordesholm 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm

Arrangør: BOV IF
Sted: Grænsehallerne
Adresse: Harkærvej 3
Postnr: DK-6330
By: Padborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 06-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
VESTI OLSEN& HANSEN CUP 2018
16. - 18. feb 2018
Skærbæk Open 2017
27. - 28. dec
Dansk Revision Roskilde Pige Cup
10. mar 2018
Halsnæsmesterskabet 2017
27. - 30. dec
Nilfisk-Spar Nord Cup 2018
19. - 21. jan 2018
BSI-VIF NORDIC CUP U10-U11 8-mands og U12 som 9-ma
7. - 8. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Bilka Cup
17. - 18. feb 2018
3:3 indestævne hos Sorring/Toustrup IF for U5-U9
27. jan 2018
Rema 1000 Pigecup
16. dec
Futsalstævne i Elbohallen - Taulov
2. dec
Fraugde spar nord cup
2. - 3. dec
Julestævne Rask Mølle
8. - 17. dec
Universal Transport/ Sport 24 Cup 2017
25. - 26. nov
Fjord Cup
1. - 3. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Danske Bank Cup
1. - 3. dec
Hafnia Cup 2017
2. dec
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10
2. dec
AaB Julecup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter