Deltagere til Jutlander Bank Cup 2017

For 19. gang har IK Rosendal Fodbold fornøjelsen af at indbyde fodboldglade spillere til stævne i Rosendal Idrætsforum i Hobro. I stævnet vil vi gerne, at der skal være plads til alle, og at der bliver flest mulige jævnbyrdige kampe.

Damesenior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 13:00 - 16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Acfc Plus B A.C.F.C. Logo ukendt af Staevner.dk A.C.F.C.
ACN/ÅHF Logo Åstrup / Hammelev Fodbold Åstrup / Hammelev Fodbold
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
PIO B Logo Boldklubben Pioneren Boldklubben Pioneren
Valsgaards Koner C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

FUTSAL U10 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub

FUTSAL U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
NBK/AIF 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Rosendal Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Sunds IF Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
VSK Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
VSK Aarhus 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

FUTSAL U12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 11:00 - 15:00

Holdnavn Niv Logo Klub

FUTSAL U13 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 11:00 - 15:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside Viborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside Viborg
KB 81 Aalborg B Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg
SGIF B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold

FUTSAL U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 13:30 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside Viborg
FC Silkeborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Silkeborg
KFUM U14 drenge B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

FUTSAL U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 16:00 - 20:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC B Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Rosendal A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skørping 1 B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
SSB U15 Drenge A Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
SVIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SVIF - Sulsted-Vestbjerg IF

FUTSAL U16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 13:30 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted/Nørhalne/Vadum B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Eastside A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside Viborg
Kolding IF Logo Kolding IF Kolding IF
NUGF B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Team Østvendsyssel Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Aalborg Futsal Klub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

FUTSAL U17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 16:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
DS Drengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SGIF B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Aalborg Katedralskole 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aalborg Katedralskole 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aalborg Katedralskole 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aarhus Futsal A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Herresenior  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 16:00 - 22:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Advokatfirmaet Kühnel Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AEK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Babas Pizza Horsens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Blue Water Shipping/Djurslands Bank A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Byens pizzaria - Dary Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
DAKKEDAK Torskearmy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Den Jyske Sparekasse - Intersport Viborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
DiscoSound GF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Loopin' A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendals Flotte Fyre C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Team Goal Station Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Trøflerne C Logo IF Midtdjurs IF Midtdjurs
VVS Betzer & Søn, Hobro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 drenge BL  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 16:00 - 18:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
if jarl arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF 1 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Aalborg KFUM 1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U10 drenge PL  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 16:00 - 18:30

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SIF 1 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Aalborg KFUM A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U10 drenge SL  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 14:00 - 16:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
if jarl arden C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IK Rosendal C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Løgstrup G&IF C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Nibe 2 C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Onsild C Logo Onsild IF Onsild IF
Overlund U9 C Logo Overlund GF Overlund GF
SGIF 2 C Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
VFB/NFK Krigerne C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK
Øster Han Herred 1 C Logo Brovst IF Brovst IF
Øster Han Herred 2 C Logo Brovst IF Brovst IF
Aalborg KFUM C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 10:00 - 13:30

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Frem Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IF Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Klejtrup pigerne Logo BMK 90 BMK 90
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Overlund GF 1 Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 Logo Overlund GF Overlund GF
Rosendal seje piger B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendals seje piger 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U11 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 A Logo ASV ASV
Dronninglund B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
NBK/AIF 1 A Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
NBK/AIF 2 A Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
nord advertising A/S B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Overlund 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Randers Freja A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja
RK07 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Aars IK 1 B Logo Aars IK Aars IK

U11 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 2 B Logo ASV ASV
ASV 3 C Logo ASV ASV
Helsted Fremad IF 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 3 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
NFK/VFB 1 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
NFK/VFB 2 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
Onsild C Logo Onsild IF Onsild IF
Overlund 2 C Logo Overlund GF Overlund GF
Randers Freja C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja
RK07 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Rosendal 3 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 4 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
VSK Aarhus 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
Aars IK 2 C Logo Aars IK Aars IK

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 8:15 - 10:30

Holdnavn Niv Logo Klub
fodboldtøserne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mariager ik B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Mariager ik 2 B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Nørhalne 1 B Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
Nørhalne 2 B Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08
Vh08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vh08

U12 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Team Jysk Firmatøj/CRAFT A Logo Skive IK Skive IK
Vejgaard A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U12 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skødstrup B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U12 piger  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 10:00 - 12:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden tøzerne B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Diamantholdet A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FC Magic girls B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Fodboldpigerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
PFU05 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08
Aalborg KFUM 1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalestrup if C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U13 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 13:00 - 15:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro ik A Logo Hobro ik Hobro ik
ikast drengene A Logo Ikast fs Ikast fs

U13 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 11:30 - 13:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Kristrup Boldklub B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup Boldklub 2 C Logo Kristrup boldklub Kristrup boldklub
Løgstrup G&IF 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 3 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
PFU U13 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Team Jysk Firmatøj/CRAFT C Logo Skive IK Skive IK
Trekroner/Skovsgaard B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Trekroner/Skovsgaard
Aalestrup if B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
DB C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Målmaskinerne fra Farsø B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Sport 24 tøserne B Logo FC Horsens FC Horsens
Stjerneholdet A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub

U14 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 16:00 - 18:30

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Silkeborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Silkeborg
Trekroner/Skovsgaard A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 14:00 - 17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Silkeborg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Silkeborg
Fårvang B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang 9 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Onsild C Logo Onsild IF Onsild IF
PFU U14 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
SSV B Logo Stilling IF Stilling IF

U14 piger PL/SL  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 11:00 - 14:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Acfc 1 C A.C.F.C. Logo ukendt af Staevner.dk A.C.F.C.
Acfc 2 B A.C.F.C. Logo ukendt af Staevner.dk A.C.F.C.
BechGranit.dk A Logo FC Horsens FC Horsens
BMK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Løgstør C Logo Løgstør IF Løgstør IF
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Nibe 1 B Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Nibe 2 B Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
skagen C Logo Skagen IK Skagen IK

U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 18:00 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if A Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
De Tre Kulturer B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Fursund C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fursund IF
Rainbow Power B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Sportigan Hadsund A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SSV B Logo Stilling IF Stilling IF

U15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 17:30 - 19:30

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup Boldklub
Divaerne C Logo Bagterp IF Bagterp IF
Fursund C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fursund IF
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 3 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 4 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg/Nørresundby Malerfirma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 18:30 - 22:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Bedst til udendørs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Henriks hvalpe B Logo FC Horsens FC Horsens
Pigen & Trompeten A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Randers Freja Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U16 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 19:30 - 22:00

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Spar Nords Piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U17 drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 19:00 - 22:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Frydensberg 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frydensberg Efterskole
Frydensberg 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frydensberg Efterskole
HHE D1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HHE D2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HHE D3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Khif B Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Mariager Efterskole 1 A Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 2 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 3 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 4 C Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Team Sport Direct Horsens B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U18 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 17:30 - 20:00

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg 1 Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HHE P1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HHE P2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HHE P3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Mariager Efterskole 1 Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 2 Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Romalt IF A Logo Romalt IF Romalt IF
Rosendal U16 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U6 Mix (Middag) (3M)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 10:00 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund 1 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hadsund 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hobro ik 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro ik 2 C Logo Hobro IK Hobro IK
Mariager Ik B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager IK
RIF B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Støvring IF Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Vestbjerg C Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF

U6 Mix (Morgen) (3M)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 8:00 - 10:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U7 Mix (Middag) (3M)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 10:00 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Jarl Arden 1 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IF Jarl Arden 2 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 3 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Team Hørby Auto Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager IF

U7 Mix (Morgen) (3M)  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 8:00 - 10:30

Holdnavn Niv Logo Klub
DB B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hadsund 1 Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hadsund 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hobro IK Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 Logo Hobro ik Hobro ik
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Terndrup 1 C Logo Terndrup Idrætsforening Terndrup Idrætsforening
Terndrup 2 C Logo Terndrup Idrætsforening Terndrup Idrætsforening

U8 drenge (5M)  | Herrer/Drenge

33 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 13:00 - 18:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if B Logo Allingåbro if Allingåbro if
BI B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Chang 1 A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Farsø Ullits IK 1 A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø Ullits IK 2 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Gug 1 A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 2 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 3 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hadsten 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HB C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro ik 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro ik 2 C Logo Hobro IK Hobro IK
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
MH 2010 A Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Ommersyssel if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skørping 1 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Vestbjerg 1 B Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF
Vestbjerg 2 C Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF
Vorup FB Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Aalborg KFUM A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUMu A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U8 piger (3M)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 10:00 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 1 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FARSØ 2 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Girlpower 1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Girlpower 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Støvring IF Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U9 drenge BL  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 11:30 - 14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 2 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
KFUM 1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9 drenge PL  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 8:00 - 12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Dronninglund IF A Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Alliancen A Logo IF Alliancen IF Alliancen
Jarl Arden A Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
KFUM 3 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U9 drenge SL  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 8:00 - 12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 4 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KB 81 C Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
PVSport81 C Logo Poulstrup Vrejlev 81 Poulstrup Vrejlev 81
Rosendal 4 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SGIF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
Skødstrup SF 3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 4 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 8:00 - 10:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø-Ullits C Logo Farsø-Ullits idrætsklub Farsø-Ullits idrætsklub
Pigetonzerne B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal U9 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SIF Assentoft Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
VBs Piger B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
ØHI piger B Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

Arrangør: IK Rosendal Fodbold
Sted: Rosendal Idrætsforum
Adresse: Døstrupvej 23
Postnr: 9500
By: Hobro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 01-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
VESTI OLSEN& HANSEN CUP 2018
16. - 18. feb 2018
Skærbæk Open 2017
27. - 28. dec
Dansk Revision Roskilde Pige Cup
10. mar 2018
Halsnæsmesterskabet 2017
27. - 30. dec
Nilfisk-Spar Nord Cup 2018
19. - 21. jan 2018
BSI-VIF NORDIC CUP U10-U11 8-mands og U12 som 9-ma
7. - 8. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Bilka Cup
17. - 18. feb 2018
3:3 indestævne hos Sorring/Toustrup IF for U5-U9
27. jan 2018
Rema 1000 Pigecup
16. dec
Futsalstævne i Elbohallen - Taulov
2. dec
Fraugde spar nord cup
2. - 3. dec
Julestævne Rask Mølle
8. - 17. dec
Universal Transport/ Sport 24 Cup 2017
25. - 26. nov
Fjord Cup
1. - 3. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Danske Bank Cup
1. - 3. dec
Hafnia Cup 2017
2. dec
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10
2. dec
AaB Julecup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter