Deltagere til Jutlander Bank Cup 2017

For 19. gang har IK Rosendal Fodbold fornøjelsen af at indbyde fodboldglade spillere til stævne i Rosendal Idrætsforum i Hobro. I stævnet vil vi gerne, at der skal være plads til alle, og at der bliver flest mulige jævnbyrdige kampe.

Damesenior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 13:00 - 16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

FUTSAL U10 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
VFF B Logo Viborg FF Viborg FF

FUTSAL U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
VSK Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

FUTSAL U12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 11:00 - 15:00

Holdnavn Niv Logo Klub

FUTSAL U13 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 11:00 - 15:00

Holdnavn Niv Logo Klub
KB 81 Aalborg B Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg

FUTSAL U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 13:30 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub

FUTSAL U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 16:00 - 20:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SSB U15 Drenge A Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
SVIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SVIF - Sulsted-Vestbjerg IF

FUTSAL U16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 13:30 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub

FUTSAL U17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 16:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Aalborg Katedralskole 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aalborg Katedralskole 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aalborg Katedralskole 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Herresenior  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 16:00 - 22:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 drenge BL  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 16:00 - 18:00

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U10 drenge PL  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 13:00 - 16:30

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U10 drenge SL  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 13:00 - 16:30

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Krigerne C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK
Vikingerne C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 9:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal seje piger B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U11 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF 1 A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
NBK/AIF A Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
NBK/AIF 2 A Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U11 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 3 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Rosendal 3 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 4 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
VSK Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
VSK Aarhus 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 10:30 - 12:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U12 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skødstrup B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 11:30 - 13:30

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U13 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 10:00 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Trekroner/Skovsgaard B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Trekroner/Skovsgaard

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U14 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 14:00 - 17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Trekroner/Skovsgaard A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 12:00 - 15:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 11:00 - 14:00

Holdnavn Niv Logo Klub
skagen C Logo Skagen IK Skagen IK

U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 16:00 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if A Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 17:30 - 19:30

Holdnavn Niv Logo Klub
KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 3 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 4 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 18:30 - 22:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 19:30 - 22:00

Holdnavn Niv Logo Klub
KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 19:00 - 22:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Mariager Efterskole 1 A Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 2 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 3 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 4 C Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole

U18 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 17:30 - 20:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Mariager Efterskole 1 Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 2 Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole

U6 Mix (Middag) (3M)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 10:00 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Vestbjerg C Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF

U6 Mix (Morgen) (3M)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 8:00 - 10:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro ik 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro ik 2 C Logo Hobro IK Hobro IK
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U7 Mix (Middag) (3M)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 10:00 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U7 Mix (Morgen) (3M)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 8:00 - 10:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 Logo Hobro ik Hobro ik
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U8 drenge (5M)  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 13:00 - 18:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø Ullits IK 1 A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø Ullits IK 2 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hadsten 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hobro ik 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro ik 2 C Logo Hobro IK Hobro IK
Randers Freja Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Vestbjerg 1 B Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF
Vestbjerg 2 C Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF

U8 piger (3M)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 10:00 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Øster Hornum piger C Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

U9 drenge BL  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 11:00 - 13:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9 drenge PL  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Jarl Arden A Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U9 drenge SL  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 4 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
PVSport81 C Logo Poulstrup Vrejlev 81 Poulstrup Vrejlev 81
Rosendal 4 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skødstrup SF 3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal U9 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Sulsted piger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SVIF (Sulsted Vestbjerg Idrætsforening
ØHI piger B Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

Arrangør: IK Rosendal Fodbold
Sted: Rosendal Idrætsforum
Adresse: Døstrupvej 23
Postnr: 9500
By: Hobro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 26-10-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter