Deltagere til NRUI Julestævne 2017

NRUI Julestævne 2017 - "Et af Danmarks største indendørs julestævner!"

U10 drenge årg. 08  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 27/12

Holdnavn Niv Logo Klub
"Ommes drenge" C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sdr. Omme IF
"SOIF's drenge" C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sdr. Omme IF
Ask 5 C Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
Den lille salon - Hejnsvig B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FB`s Drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
Grindsted C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Gørding if C Logo Gørding Lourup Idrætsforening Gørding Lourup Idrætsforening
Ikast FS 1 A Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 2 A Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 3 B Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 4 B Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 5 C Logo Ikast FS Ikast FS
Jerne if B Logo Jerne if Jerne if
NRUI/ÅB/NUIF C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Ries drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JBS
Spangsbjerg if C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Team Top Gun A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tommys drenge A Logo Tistrup BK Tistrup BK
Tommys Drenge C Logo Tistrup BK Tistrup BK
VB A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U10 piger årg. 08/09  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
GGIF 1 C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
GGIF 2 Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
HTS tøserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
NBSIF 1 A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Oksbøl 1 C Logo Boldklubben vestkysten Boldklubben vestkysten
Oksbøl 2 Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
Ribe BK Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub

U11 drenge årg. 07  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Buller C Logo Ansager IF Ansager IF
Dansk Entreprenørservice & Bjarne Malers drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De røde djævle B Logo Jerne IF Jerne IF
Det sorte hold A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
FB`s Drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FC Futhans A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup IF
FC Gutterne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup if
Nr. Nebel C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næsbjerg/Årre 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Næsbjerg/Årre 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Næsbjerg/Årre 3 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Oranje A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GGIF Grindsted
SFB A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Skjern Bank A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spangsbjerg IF A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spjald IF A Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Team Licens B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Varde IF 1 A Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 2 B Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 3 B Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 4 B Logo Varde IF Varde IF
Vorbasse C Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912

U12 drenge årg. 06  | Herrer/Drenge

34 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 27/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagud på point B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
blåbjerg - 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet blåbjerg
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
BVs seje piger C Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
DLO Rengøringsservice B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team DLO-Rengøring
FB Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FC INDOVER B Logo Gørding Lourup Idrætsforening Gørding Lourup Idrætsforening
FC scooterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup IF
Grindsted 1 C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Grindsted 2 C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad C Logo Herning Fremad Herning Fremad
HTS1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HTS2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HTS3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kolding Boldklub A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Boldklub 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Boldklub 3 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
luksuspleje A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
NRUI/ÅB/NUIF 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI/ÅB/NUIF 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI/ÅB/NUIF 3 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Paul Onuachu wonder kids B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ricos flødeboller B Logo give fremad give fremad
SIF 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SIF 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Team EFB A Logo Esbjerg fB Esbjerg fB
Team GNAMC A Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Team Licens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
UIV A/S B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Varde IF 1 B Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 2 B Logo Varde IF Varde IF
Winnies salon B Logo give fremad give fremad

U12 piger årg. 06/07  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 28/12

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI-pigerne B Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
Fodboldpigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
GGIF (1) C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Julemandens nissepiger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NRUI B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Power girls B Logo Gørding Lourup Idrætsforening Gørding Lourup Idrætsforening
RUDOLF OG RENSDYRENE B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skibet IF A A Logo Skibet IF Skibet IF
SMH Rideudstyr Vejle B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tarp 1 A Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Tarp 2 B Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Tøserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horne IF

U13 drenge årg. 05  | A  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
AS Huse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Brabrand IF 1 A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
CT Byg Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EfB A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Gauer A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gauerslund
Hedensted A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens FS B Logo Horsens FS Horsens FS
Ikast drengene A Logo Ikast fs Ikast fs
MOT A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejls Orten Tinghøj
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Skiller Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spangsbjerg If A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spar Nord 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 drenge årg. 05  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåbjerg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg Fodbold
Brabrand IF 2 B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Bv Oksbøl C Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
De sorte ulve B Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
EfB 1 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB 2 B Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
HTS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
HTS 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 3 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Spangsbjerg If C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sportmaster Vejle B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Bang B Logo Marienlyst Marienlyst

U14 drenge årg. 04  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 28/12

Holdnavn Niv Logo Klub
as huse B Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
Barca B Logo Skjern GF Skjern GF
Bjert Barcelona B Logo Bjert IF Bjert IF
blåbjerg - 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet blåbjerg
blåbjerg - 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet blåbjerg
DEN LILLE MALER ESBJERG C Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Et Eller Andet B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gucci Gang B Logo Varde IF Varde IF
HTS C Logo Tistrup BK Tistrup BK
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
NRUI B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Sekskløveret B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup IF
Sommersted IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sommersted IF
ZAPP B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Årre 1 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Årre 2 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U14 drenge årg. 04  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 28/12

Holdnavn Niv Logo Klub
All Star FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Hvide Ulve A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
DK Transportbaand A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Filistrøse minoriteter juniors A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fiskerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Knægtene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup
Lopperne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Profildrengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team InCom/netIP A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Team Speed A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 piger årg. 04/05  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 28/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Mejrup A Logo Mejrup gu Mejrup gu
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Rudolfs tøser A Logo Varde if Varde if
Sport24 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TEAM BLÅHOLM A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Viborg A Logo Team Viborg Team Viborg

U14 piger årg. 04/05  | BC  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 28/12

Holdnavn Niv Logo Klub
EGB B Logo Ejby ik Ejby ik
Hansi`s Nissepiger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Julemandens hjælpere C Logo Varde if Varde if
LB pigerne B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Skills that kills B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blaabjerg
Team Nisse B Logo Varde if Varde if
The Unicorns B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tøserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horne IF
vorbasse/hejnsvig B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
Årre/Grimstrup 1 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Årre/Grimstrup 2 C Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U15 drenge årg. 03  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 29/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Banjoerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Esketiiiit A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
House Doctor A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Kaan`s Pizza og Gril A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Loco Juniors A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Materielhuset A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team næste år bliver dope A Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF
Teletubbies B Logo Varde IF Varde IF
The Future A Logo Esbjerg fb Esbjerg fb

U15 drenge årg. 03  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 29/12

Holdnavn Niv Logo Klub
FIFA-Drengene B Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
HFB B Logo Holsted FB Holsted FB
HTS 1 B Logo Tistrup BK Tistrup BK
HTS 2 C Logo Tistrup BK Tistrup BK
JBS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JBS
Team 03 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ådum United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Årre 1 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Årre 2 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U16 piger årg. 02/03  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
De skøre tøser A Logo Jerne IF Jerne IF
FC Darlings A Logo Varde IF Varde IF
Jerne IF A Logo Jerne IF Jerne IF
KoldingQ A Logo KoldingQ KoldingQ
R.I.K A Logo Roslev IK Roslev IK
Sportigan Hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC

U16 piger årg. 02/03  | BC  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Holsted FB C Logo Holsted FB Holsted FB
Holsted FB 2 C Logo Holsted FB Holsted FB
Jerne IF 2 B Logo Jerne IF Jerne IF
messi ' s kusiner B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 3 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
SSK C Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Team HEG C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
Thyregod wellness C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
vorbasse/hejnsvig B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
vorbasse/hejnsvig 03 B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912

U17 drenge årg.02/01  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 29/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Alkoholdet A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg
Bjørne brødrene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Fredagstjans A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kun for sjov A Logo Kolding IF Kolding IF
R2 Agro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skjern Bank A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Try Later A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Universal Transport A Logo Skibet IF Skibet IF

U17 drenge årg.02/01  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 29/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Bou og de gou B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Brørup Old Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
bække sf B Logo Bække Sportsforening Bække Sportsforening
Cola-Coca B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Det danske folkeparti C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC Fredericia B Logo FC Fredericia FC Fredericia
FC Zulu C Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
HTS C Logo Tistrup BK Tistrup BK
Junge Byg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Rotterne FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanders Undersåtter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Under uret C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vandels Bøller C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vorbasse/Hejnsvig B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912

U18/Dame senior  | Kvinder/Piger

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 28/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Alkoholdet A Logo Varde IF Varde IF
Bænkevarmerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Det hemmelige hold A Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
Dream Team A Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Dream Team 2 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
EfB Allstars B Logo Esbjerg fB Esbjerg fB
Esther United A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MG&BK
FC Black socks C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Kegle C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gert ´s Piger B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Hatting Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Jern Ladies C Logo Jerne IF Jerne IF
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
No Name A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nr. Nebel IF 1 B Logo Nørre Nebel Idrætsforening Nørre Nebel Idrætsforening
Nr. Nebel IF 2 C Logo Nørre Nebel Idrætsforening Nørre Nebel Idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Rød Stue A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spangsbjerg C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Stensballe Logo Stensballe IK Stensballe IK
TEAM 10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
Team Reunion B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Østbirk if B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U19/Herre senior  | Herrer/Drenge

26 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 27/12

Holdnavn Niv Logo Klub
"Den gule fare" B Logo Lem Boldklub Lem Boldklub
123 A Logo Varde IF Varde IF
3. halvleg B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Bk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bøllemis B Logo Gørding Lourup Idrætsforening Gørding Lourup Idrætsforening
Clean Energy A Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
Die mannschaft C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fugdal Tømrer B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gelsenkirchen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gummi's drenge B Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
Heavy Guns B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Herre senior B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rul Kris, tak
HTS Bad Boys A Logo Tistrup BK Tistrup BK
Jernbanecafeen B Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
Kom nu Laje B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Musehullet A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NUIF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet nordenskov
NUIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet nordenskov
Ole A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Sjullebørn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Svigermors drøm A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Team All-Defensive A Logo Darum IF Darum IF
Tårnvej Biler Grindsted A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Varde if A Logo Varde if Varde if
Vorbasse B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
Young Guns C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U6 årg. 12 og yngre  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 27/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramming 1 Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Bramming 2 Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
NRUI 1 Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Varde C Logo Varde IF Varde IF
Varde if U7 piger. Logo Varde if Varde if

U7 årg. 11  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 27/12

Holdnavn Niv Logo Klub
GGIF B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Herning KFUM A Logo Herning KFUM Herning KFUM
Ikast FS B Logo ikast fs ikast fs
NRUI 1 Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Skovlund/Ansager Logo Skovlunde IF Skovlunde IF
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Varde if 1. Logo Varde if Varde if
Varde if 2. Logo Varde if Varde if
Varde if 3. Logo Varde if Varde if
Varde if 4. Logo Varde if Varde if
Varde if 5. Logo Varde if Varde if

U8 drenge årg. 10  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 29/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Ask 1 A Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
Ask 2 C Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
GGIF 1 B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
GGIF 2 B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
HTS 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
HTS 2 C Logo Tistrup BK Tistrup BK
NRUI 1 A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Outrup BK B Logo Outrup Boldklub Outrup Boldklub
Rindum SU C Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Rindum SU B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rindum SU
Spangsbjerg 1 B Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
Spangsbjerg 2 B Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
Varde 2 B Logo Varde IF Varde IF
Varde 3 C Logo Varde IF Varde IF
Varde1 A Logo Varde IF Varde IF
Årre C Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U8 piger årg. 10/11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
NRUI Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Rindum SU B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rindum SU
Tossede tøser B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sdr. Omme
Turbo Tøserne Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U9 drenge årg. 09  | Herrer/Drenge

28 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 29/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Ask 3 A Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
Ask 4 C Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
Brande 1 A Logo Brande IF Brande IF
Brande 2 B Logo Brande IF Brande IF
Bredebro A Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
DEN LILLE MALER ESBJERG 1 A Logo Jerne IF Jerne IF
DEN LILLE MALER ESBJERG 2 C Logo Jerne IF Jerne IF
EFB 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EFB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EIS Thunder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg International School
Gadesalonen Grindsted A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Gørding if C Logo Gørding Lourup Idrætsforening Gørding Lourup Idrætsforening
Hjerting IF 1 C Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF 2 C Logo Hjerting IF Hjerting IF
nbsif B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NRUI B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
RIF B Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Spangsbjerg IF 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SSK 1 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SSK 2 A Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Tarp B 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
Tarp B 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
Varde 1 A Logo Varde IF Varde IF
varde 2 B Logo Varde IF Varde IF
varde 3 C Logo Varde IF Varde IF
Årre 1 C Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Årre 2 C Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

Arrangør: Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Sted: Helle Hallerne
Adresse: Vrenderupvej 40 C
Postnr: 6818
By: Årre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 26-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
VÆRLØSE CUP 2019
12. jan 2019
NORDFYNS BANK CUP - BBB 2019
23. feb 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Pakkeleg futsal i Dalby
6. jan 2019
Kellmann's VVS Cup 2018
15. - 16. dec
Trailergaarden-Gantrup Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Broager Sparekasse -Dybbøl Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter