Deltagere til ENIIG Fårvang Cup

Fårvang Cup er fodbold til tiden! Vi har stor fokus på tidsplanen. Hvis du deltager garanterer vi at I kommer til at spille til tiden! Ingen forsinkelser hos os!

U10 Drenge B (24.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
HOG/GUI B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Haarby IK 81 B Logo Hårby Idrætsklub af 1981 Hårby Idrætsklub af 1981
Stautrup if 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup IF 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
STIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup Idrætsforenin
Virklund B B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub

U10 Drenge C (25.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Horsens KFUM C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Rask Mølle 1 C Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF
Rask Mølle 2 C Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF
Vivild IF C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Vridsted IF C Logo Vridsted Idrætsforening Vridsted Idrætsforening

U10 Piger (26.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang if C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Grenaa IF Logo Grenaa IF Grenaa IF
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Stensballe IK B Logo Stensballe IK Stensballe IK
ØBG, Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U11 Drenge B (19.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF B Logo Ans IF Ans IF
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
FC Langelinie B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Langelinie
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Nord Advertising A/S B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Overlund 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg Sdrm. IK 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U11 Drenge C (19.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Feldborg/Haderup IF C Logo Feldborg Haderup IF Feldborg Haderup IF
Fårvang if C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
HA85 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Nr. Snede GF C Logo Nørre Snede Gymnastikforening Nørre Snede Gymnastikforening
Overlund 2 Logo Overlund GF Overlund GF
sabro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U11 Piger (26.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliancen gul B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Alliancen sort B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Dronningborg B B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
IF Midtdjurs Logo IF Midtdjurs IF Midtdjurs
Mariehøj IF 1 Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Mariehøj IF 2 Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
NUGF Viborg Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Vorup FB Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U12 Drenge B (18.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Aulum IF B Logo Aulum IF Aulum IF
Brædstrup 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Houlbjerg/Laurbjerg IF 1 B Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
Langaa IK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Sabro B Logo tst/Sabro tst/Sabro
Sunds IF B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Viktor's boys B Logo Ans IF Ans IF

U12 Drenge C (18.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Harlev IK C Logo Harlev IK Harlev IK
Houlbjerg/Laurbjerg IF 2 C Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Sunds IF C Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Viktor's drenge C Logo Ans IF Ans IF

U12 Piger (26.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk 90 B Logo Bmk 90 Bmk 90
BT/SVIF Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Kjellerup IF C Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
NUGF Viborg Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Ommersyssel IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Stilling IF Logo Stilling IF Stilling IF
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U13 Drenge B (17.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
HEI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kristrup B B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Stautrup IF B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Søften GF 1 B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Søften GF 2 B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
UIV A/S B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VB drengene B Logo Virklund boldklub Virklund boldklub

U13 Drenge C (18.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF 1 C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang IF 2 C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gjern 2 C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Gjern1 C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
HF BLÅ C Logo Herning Fremad Herning Fremad
HF Hvid C Logo Herning Fremad Herning Fremad
Kristrup B C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lisbjerg FC C Logo Lisbjerg FC Lisbjerg FC

U13 Piger (26.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
FC Horsens Logo FC Horsens FC Horsens
Fodboldpigerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fodboldpigerne
Thisted FC Logo Thisted FC Thisted FC
VSK Aarhus Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

U9 Drenge B (25.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EBELTOFT GOLD KICKERS B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
EBELTOFT VIKINGS B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
HFIF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Ikast FS Blå B Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS Gul B Logo Ikast FS Ikast FS
Kvik/AIF B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
SUB 88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Viborg Nørremarken UGF B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken

U9 Drenge C (25.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Piger (26.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Horn-Fårvang Idrætsforening
Sted: Fårvang Stadion
Adresse: Thorsøvej 17
Postnr: 8882
By: Fårvang
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 18-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
VESTI OLSEN& HANSEN CUP 2018
16. - 18. feb 2018
Skærbæk Open 2017
27. - 28. dec
Dansk Revision Roskilde Pige Cup
10. mar 2018
Halsnæsmesterskabet 2017
27. - 30. dec
Nilfisk-Spar Nord Cup 2018
19. - 21. jan 2018
BSI-VIF NORDIC CUP U10-U11 8-mands og U12 som 9-ma
7. - 8. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Bilka Cup
17. - 18. feb 2018
3:3 indestævne hos Sorring/Toustrup IF for U5-U9
27. jan 2018
Rema 1000 Pigecup
16. dec
Futsalstævne i Elbohallen - Taulov
2. dec
Fraugde spar nord cup
2. - 3. dec
Julestævne Rask Mølle
8. - 17. dec
Universal Transport/ Sport 24 Cup 2017
25. - 26. nov
Fjord Cup
1. - 3. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Danske Bank Cup
1. - 3. dec
Hafnia Cup 2017
2. dec
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10
2. dec
AaB Julecup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter