Deltagere til KN CUP 2017

Nordjyllands bedste Indendørs stævne for U6-U12 drenge og piger.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronninglund A Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Jetsmark 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Aabybro IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark 3 C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 4 C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Krigerne C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK
SVIF 1 C Logo Sulsted if Sulsted if
SVIF 2 B Logo Sulsted if Sulsted if
Aabybro IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aalborg KFUM 2 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
SHI 1 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U10 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Hals Fs C Logo Hals Forenede Sportsklubber Hals Forenede Sportsklubber
SHI 2 C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SIV C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV fodbold

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronninglund IF B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Jetsmark A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
VB1 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aabybro IF A Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
BØT 1 C Logo Brovst IF Brovst IF
BØT 2 C Logo Brovst IF Brovst IF
Jetsmark C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
NFK/VFB 1 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
NFK/VFB 2 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
VB2 C Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
VB3 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aabybro IF 2 C Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aabybro IF 3 C Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aalborg KFUM 3 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
SVIF1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SVIF
SVIF2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SVIF

U11 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF C Logo Brovst if Brovst if
Hals FS C Logo Hals Forenede Sportsklubber Hals Forenede Sportsklubber
SHI C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
VUG A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VUG

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U12 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden tøzerne C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Holtet IF/Gandrup/VHG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holtet IF
TIF/SB C Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
TIF/SB C Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub

U6 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
JIF 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
SB U6 C Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
SIV Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
AaB U6 Drenge (1) B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB U6 Drenge (2) B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U6 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted IF B Logo Biersted IF Biersted IF
Jetsmark 1 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
NFB 1 A Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
NFB 2 A Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
NFB 3 A Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
SB U7 B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
SIV 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
SIV 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SVIF Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF

U7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark 1 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Vejgaard Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
AaB U7 Piger B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB U7 Piger (2) C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
BI B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Chang 1 B Logo Boldklubben Chang Boldklubben Chang
Chang 2 B Logo Boldklubben Chang Boldklubben Chang
Farsø Ullits IK 1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø Ullits IK 2 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Jetsmark Rødderne B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
AaB U8 (1) B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB U8 (2) B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AaIF
AaIF1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AaIF
AaIF2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AaIF

U8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Dronninglund 1 A Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
JIF 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
KFUM 3 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 4 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg Freja A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp 1 Logo Bagterp IF Bagterp IF
Dronninglund 2 C Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
HUG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HUG
HUG 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HUG
JIF 2 C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
KFUM 1 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Ørebro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørebro boldklub

U9 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Hjørring A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Jetsmark B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
SHI 1 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Vester Hassing A Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF
Aalborg KFUM B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U9 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Hjørring C Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Hals FS C Logo Hals Forenede Sportsklubber Hals Forenede Sportsklubber
SHI 2 C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Ørebro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørebro boldklub

Arrangør: Jetsmark IF
Sted: Jetsmark idrætscenter
Adresse: Bredgade 140
Postnr: 9490
By: Pandrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 06-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter