Deltagere til B1913 CUP

B1913 afholder sit traditionelle indendørsstævne for ungdomshold for både piger og drenge U13-U19. Alle spiller om deltagelse i hhv. A eller B finale

U13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Aarup Boldklub B Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening

U13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fjordager A Logo Fjordager IF Fjordager IF
OB & ik B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Paper Consult 1 Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Paper Consult 2 Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Spar Nord Vejle 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 u14 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
KFUM Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Sanderum A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Ådal B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U15  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 u15 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
BM 1 A Logo Marienlyst Marienlyst
BM 2 B Logo Marienlyst Marienlyst
Diablos F.C. A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
FIF A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fogeden Kommer A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
NKIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nyborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nyborg GIF Fodbold
Næsby 4 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
RI Maskinservice B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Liga-tøser A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby BK A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
TS HANDEL . DK A Logo Hedensted IF Hedensted IF

U17  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BM 1 A Logo Marienlyst Marienlyst
De 6 små dværge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Indover til en nikker B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Melam FC A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
MJ Pulverteknik B Logo Hedensted if Hedensted if
Team K So A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Team life B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Sko A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Team Sok Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U18  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U19  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Fc BIH A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fc bih

Arrangør: Boldklubbben 1913
Sted: B1913
Adresse: Campusvej 55
Postnr: 5230
By: odense
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 25-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
VESTI OLSEN& HANSEN CUP 2018
16. - 18. feb 2018
Skærbæk Open 2017
27. - 28. dec
Dansk Revision Roskilde Pige Cup
10. mar 2018
Halsnæsmesterskabet 2017
27. - 30. dec
Nilfisk-Spar Nord Cup 2018
19. - 21. jan 2018
BSI-VIF NORDIC CUP U10-U11 8-mands og U12 som 9-ma
7. - 8. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Bilka Cup
17. - 18. feb 2018
3:3 indestævne hos Sorring/Toustrup IF for U5-U9
27. jan 2018
Rema 1000 Pigecup
16. dec
Futsalstævne i Elbohallen - Taulov
2. dec
Fraugde spar nord cup
2. - 3. dec
Julestævne Rask Mølle
8. - 17. dec
Universal Transport/ Sport 24 Cup 2017
25. - 26. nov
Fjord Cup
1. - 3. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Danske Bank Cup
1. - 3. dec
Hafnia Cup 2017
2. dec
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10
2. dec
AaB Julecup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter