Deltagere til BIF CUP 3-Bold

Deltag i Jyllands STØRSTE og BEDSTE 3-Bold stævne. Fyld en bil med 4 spillere og deltag med 1 hold eller fyld 2 biler og deltag med 2 hold i samme årgang til reduceret pris. 5 kampe til alle hold. Pokaler til alle spillere. GRATIS Jyske Bank kaffe.

Nedlagt  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 10:24-12:28  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges Boys B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Bredballe IF 1 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brædstrup IF Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FB Fodbold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 Logo Lund IF Lund IF
Pyramide Drengene C Logo FC Horsens FC Horsens
Søften GF C Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Tjørring IF 1 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
Tjørring IF 2 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
Vivild IF C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U6-7 P/D 12:28-15:00  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup U6 Piger Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup U7 Piger Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC Skanderborg U7 Piger B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Løsning IF C Logo Løsning IF Løsning IF
ØBG Buskelund 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 08:20-10:24  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Egebjerg if Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Egebjerg IF1 Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
FC Horsens 1 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hover 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Lyseng ræveunger 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ræveungerne Lyseng1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
SIK1 Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK2 Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK3 Logo Stensballe IK Stensballe IK
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
ØBG Balle 1 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Balle 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 12:28-16:36  | Herrer/Drenge

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Logo Århus GF Århus GF
BIF U7-1 Logo Bredballe IF Bredballe IF
BIF U7-2 Logo Bredballe IF Bredballe IF
BIF U7-3 Logo Bredballe IF Bredballe IF
BIF U7-4 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 3 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Gødvad U7 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad U7 2 Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Harlev IK 1 C Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 2 C Logo Harlev IK Harlev IK
HEI 1 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens Freja 1 Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens Freja 2 Logo Horsens Freja Horsens Freja
Ikast FS Logo Ikast FS Ikast FS
Lund if 1 B Logo Lund if Lund if
Lund if 2 B Logo Lund if Lund if
RY 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
RY 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
RY 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Rårup C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Solbjerg-1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg-2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSIF U7 1 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Varde if Logo Varde if Varde if
VRI U7 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI
VRI U7 - Hold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI

U8B 08:20-11:04  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bryrup IF B Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Gedved B Logo Gedved if Gedved if
GIF 1 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
GIF 2 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Næsby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spangsbjerg 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg 2 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Stilling if B Logo Stilling IF Stilling IF
Them 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 2 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 3 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U8B 11:04-16:32  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/efermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
GIF 3 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
GIF 4 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Lewandowskis rødder B Logo Harlev IK Harlev IK
Ronaldos seje drenge B Logo Harlev IK Harlev IK
Ry Fodbold B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sik 1 B Logo Horsens SIK Horsens SIK
Sik 2 B Logo Horsens SIK Horsens SIK
VSF 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8C 11:04-16:32  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Barcelonas Opvarmere C Logo Harlev IK Harlev IK
Brædstrup IF 3 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Egebjerg Superheroes C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Egebjerg Superstars C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
FB Fodbold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FB Fodbold 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FC Harlev C Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev Champions C Logo Harlev IK Harlev IK
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Ry Fodbold C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sik 3 C Logo Horsens SIK Horsens SIK
Solbjerg IF 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg IF 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
VSF 3 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSF 4 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8Pi 11.04-16:32  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Egebjerg IF 1 Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Egebjerg IF 2 Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
FC GOG Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Ha851 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Ha852 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Stenballe IK B Logo Stensballe IK Stensballe IK

Arrangør: Brædstrup IF
Sted: Brædstrup Hallen
Adresse: Skovvejen 29
Postnr: 8740
By: Brædstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 11-11-2017

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
VESTI OLSEN& HANSEN CUP 2018
16. - 18. feb 2018
Skærbæk Open 2017
27. - 28. dec
Dansk Revision Roskilde Pige Cup
10. mar 2018
Halsnæsmesterskabet 2017
27. - 30. dec
Nilfisk-Spar Nord Cup 2018
19. - 21. jan 2018
BSI-VIF NORDIC CUP U10-U11 8-mands og U12 som 9-ma
7. - 8. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Bilka Cup
17. - 18. feb 2018
3:3 indestævne hos Sorring/Toustrup IF for U5-U9
27. jan 2018
Rema 1000 Pigecup
16. dec
Futsalstævne i Elbohallen - Taulov
2. dec
Fraugde spar nord cup
2. - 3. dec
Julestævne Rask Mølle
8. - 17. dec
Universal Transport/ Sport 24 Cup 2017
25. - 26. nov
Fjord Cup
1. - 3. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Danske Bank Cup
1. - 3. dec
Hafnia Cup 2017
2. dec
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10
2. dec
AaB Julecup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter