Deltagere til Fedets Cup 2017, VRI indestævne

Fedets Cup 2017 VRI indestævne for U6 - U11 med fodboldstatuetter til alle, spurtpræmier under kampene, kæmpe tombola fyldt med fede præmier, samt mange andre aktiviteter under stævnet. Vi glæder os til at se jer i Bellevuehallerne den 18. og 19. november

U10KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Lystrup 1 A Logo Lystrup if Lystrup if
Ry's stjerner A Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Stensballe IK B Logo Stensballe IK Stensballe IK
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U10KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10MB  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodbold Venner B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hou IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hou IF
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Stautrup if 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
VRI B (1) B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI B (2) B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK

U11KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11KB  | B  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliance-pigerne gul B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Alliance-pigerne sort B Logo IF Alliancen IF Alliancen
ASA B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Brabrand U11pigerne B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brøgger tøserne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
De flyvende fodbolde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
TMG 2 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
VRI U11 piger B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSF-1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
XpressBudet.dk B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U5  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | -  | Mixede

21 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup if C Logo Brædstrup If Brædstrup If
Bøfferne C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK Logo Hobro IK Hobro IK
Hørning IF 1. A Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2. A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Lyseng 1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 3 Logo IF Lyseng IF Lyseng
PFU 05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU 05
Pyramide Drengene C Logo FC Horsens FC Horsens
Sabro U6 C Logo tst/Sabro tst/Sabro
Studstrup C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TST Drenge U6 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST
TST Drenge U6 Hold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST
U6 Piger C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Vorup FB C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbyhøj Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U7  | -  | Mixede

36 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
AIA Tranbjerg 1 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 2 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
GFS 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
GFS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 3 Logo Lystrup IF Lystrup IF
PFU 05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU 05
RY 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
RY 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
RY 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ræveungerne Lyseng 1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ræveungerne Lyseng 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Sabro if (U7 piger) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
Sabro if (U7 piger) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
Sabro U7 Logo tst/Sabro tst/Sabro
Stautrup IF 1 Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup IF 2 Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup IF 3 Logo Stautrup IF Stautrup IF
Tst 1 Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Tst 2 Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Tst 3 Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Vorup FB (1) B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB (2) B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI U7 Hold 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U7 Hold 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U7 Hold 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U7 Hold 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U7 Hold 5 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U7 Hold 6 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8KC  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8MA  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
A A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Brabrand IF A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Lund if A Logo Lund if Lund if
Lyseng A1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng A2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8MB  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Abyhøj IF 3 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Den Gule Fare B Logo Horsens FS Horsens FS
FC2 B Logo FC Horsens FC Horsens
HOG 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hovedgård 1 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Højgaard Installation B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lyseng B1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng B2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Odderne 1 B Logo Odder IGF Odder IGF
Odderne 2 B Logo Odder IGF Odder IGF
Ry Fodbold B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Stautrup B Logo Stautrup IF Stautrup IF
TRIF 1 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Virup IF 1 B Logo Virup IF Virup IF
VRI 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Østbirk B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Åbyhøj IF 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Åbyhøj IF 2 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U8MC  | C  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg Superstars C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
HEI 1 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK C Logo Hobro IK Hobro IK
HOG 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hovedgård 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Lyseng C1 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup IF 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Randers Freja C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Ry Fodbold C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Søften GF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søften GF
Virup IF 2 C Logo Virup IF Virup IF
VRI 5 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 6 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Ellevang C Logo Vejlby IK Vejlby IK

U9KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9KB  | B  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF TØZER RØD C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BIF TØZER SORT C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Grenaa IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GIF
Ry 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 4 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Vinding SF Piger 1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF Piger 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
ØIF U9 Piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbirk IF

U9KC  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg A Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Rindum su A Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Sabro if 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro IF
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9MB  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 1 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 2 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Brabrand B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Den gule hær 2(assentoft) B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Den gule hær(assentoft) B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hatting-Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Ikast FS 1 B Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 2 B Logo Ikast FS Ikast FS
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Søften GF B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
TST 1 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aabyhøj IF (Gammelgårdsskolen) B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Aarhus Fremad B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U9MC  | C  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand C Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Drengene fra Hundslund C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundslund
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 2 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Langå IK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Langå IK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Lystrup 3 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Sabro if 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro IF
TRIF U9-1 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TST 2 C Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
TST 3 C Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
VRI 1 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

Arrangør: Vejlby-Risskov Idrætsklub
Sted: Bellevuehallerne
Adresse: Vestre Strandallé 170
Postnr: 8240
By: Risskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 01-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter