Deltagere til Bramdrupdam Cup 2017

TILMELDINGSFRIST DEN 1 NOV! Udsolgt i flere rækker, bliver der ikke fyldt op i alle rækker, åbner vi op for de hold der er på venteliste, hvor det er muligt. Erindringspokaler til U6 og U7, mens der i resten af rækkerne er pokaler til de to finale hold.

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Oldboys - Herrer  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. November

Holdnavn Niv Logo Klub
“Alkoholdet” C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AV Vejle 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
AV Vejle 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
BarmaveLogen C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF All Stars C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF Old Stars C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
De talentløse Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
DM Greenkeeping B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kåæfuém II B Logo Kolding KFUM Kolding KFUM

Oldgirls - Kvinder  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert Oldgirls Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bjert Oldgirls
Legenderne C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Oldgirls United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Øster Starup Vester Nebel Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

Senior - Herrer  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. November

Holdnavn Niv Logo Klub
FC International B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fugls stjerner B Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
KARSBERG rekruttering og headhunting B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Las cervezas B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening

Senior - Kvinder  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Kortklubben A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lillemor på banen B Logo Brande IF Brande IF
SIF Jep jep Logo Skodborg Idrætsforening Skodborg Idrætsforening

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
De seje drenge A Logo Billund if Billund if
EGIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 A Logo FC Horsens FC Horsens
Lunderskov A Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Seest 3 A Logo Seest boldklub Seest boldklub
Team Nykredit A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Harte 1 B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Lunderskov 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF B B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Seest 1 B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest 2 B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Vamdrup if 1 B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vejle Boldklub B1 B Logo vejle boldklub vejle boldklub
Vejle Boldklub B2 B Logo vejle boldklub vejle boldklub

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BPI 1 C BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
BPI II C BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
Dalby GF C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
EGIF 1 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fredericia FF C Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Harte 2 C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
NBSIF C C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Vamdrup if 2 C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vejle Boldklub C1 C Logo vejle boldklub vejle boldklub

U10 Piger A&B  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 18. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Kolding Boldklub A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Nbsif A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
VB 1 A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U10 Piger B&C  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 18. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BPI C BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
Dalby 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Egen UI C Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Harte U10 B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Lunderskov 1 B Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
Lunderskov 2 C Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
MG&BK B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Skibets Seje Sild B Logo Skibet IF Skibet IF

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November

Holdnavn Niv Logo Klub
FC kolding Nord sort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet kolding nord
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
NBSIF 1 A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Næsby BK A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Palles Bageri A Logo Skibet IF Skibet IF

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November

Holdnavn Niv Logo Klub
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Dansk Entreprenørservice & Bjarne Malers drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC kolding nord orange B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet kolding nord
FC kolding Nord sort B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Skillz B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HFK Grøn B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK Rød B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Jamen - er det ikke Futsall? B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NBK/AIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Team Restudy B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
FC kolding Nord C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet kolding nord
lunderskov C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet lunderskovboldklub
Munkevænget FI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Munkevænget FI
NBSIF C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NORDEA C Logo Skibet IF Skibet IF
Vejle FC C Logo Vejle FC Vejle FC
XpressBudet.dk C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Ødis IF U11 C Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF

U11 Piger A&B  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 18. November

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger B&C  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 18. November

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
Grindsted GIF C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Grindsted GIF 2 C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Harte U11 B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Sønderborg Fremad C Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Vamdrups piger B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 3 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalby GF
Dalby GF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalby GF
Hatting-Torsted 1 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HFK piger B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
KeyMate B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Spangsbjerg IF 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Team Linde+Larsen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 4 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 5 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF6 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BPI C BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
Cif 1 C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
cif 2 C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
DalbyGF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalby GF
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
NBSIF 2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 3 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Sille & Silas Børnetøj C Logo Hedensted if Hedensted if
Team Gudenå C Logo Øster Nykirke Idrætsforening Øster Nykirke Idrætsforening

U12 Piger A&B  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 18. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalum Pigerne A Logo Dalum IF Dalum IF
Fc Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Kolding Nord 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FJ Pigerne A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Hørup UI B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Skibets Seje Sild Rød A Logo Skibet IF Skibet IF
Sønderborg Fremad 1 A Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
TPI A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U12 Piger B&C  | B  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 18. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Fc Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Kolding Nord 3 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
KB-U11 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
LB Krigerne B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Skibet seje sild B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibets Seje Sild Hvid B Logo Skibet IF Skibet IF
SMH Rideudstyr Vejle B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Strib IF B Logo Strib IF Strib IF
Sønderborg Fremad 2 B Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
KARSBERG rekruttering og headhunting A Logo kolding if kolding if

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord B1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord B2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord B3 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord B4 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
pixum B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jelling fs
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U13 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
De Seje Hedenstedgutter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Kolding Nord C1 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord C2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
SSIF C Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening Smidstrup-Skærup Idrætsforening
Vejle FC C Logo Vejle FC Vejle FC

U13 Piger A&B  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 18. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Team Poulsen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 Piger B&C  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 18. November

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens - Winners. Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens superstars B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Kolding Nord 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
HFK B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Kolding nord lime C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
kolding nord sort C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Munkevængets FI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Munkevængets FI
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøls dream team C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl
BGIF 1 piger C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 piger C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF u6 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Pyramide Drengene C Logo FC Horsens FC Horsens
Seest Boldklub Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

U7  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert 1 B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert 2 Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert 3 Logo Bjert IF Bjert IF
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Erritsø GIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Lunderskov Boldklub 1 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF 1 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Seest 1 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest 2 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest 3 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Varde if 1 Logo Varde if Varde if
Varde if 2 Logo Varde if Varde if
Varde if 3 Logo Varde if Varde if
Vonsild FK 1 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Ødis IF U7 C Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF

U8 MIX A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
FC 2 A Logo fc horsens fc horsens
FC1 A Logo fc horsens fc horsens
Kolding Boldklub A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Nbsif A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Sanderum Boldklub 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U8 MIX B  | B  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov malt B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
HFK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Højgaard Installation B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KIF B Logo Kolding IF Kolding IF
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U8 MIX C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 3 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby Piger 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalby GF
Dalby Piger 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalby GF
FC 3 C Logo fc horsens fc horsens
Harte if C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Tørring/Ølholm C Logo Tørring IF Tørring IF
VB Piger C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejen SF Logo Vejen SF Vejen SF

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF - A A Logo Bredballe IF Bredballe IF
efb 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
efb 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
Erritsø GIF 2 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
F.C. Powerhosting A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hatting-Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Kolding B 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
LokalBolig Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
OKS 1 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Vamdrup IF A Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. November

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF - B B Logo Bredballe IF Bredballe IF
DBU Fodboldskole Lindved B Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
efb 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
Erritsø GIF 3 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
KIF B Logo Kolding IF Kolding IF
Kolding B 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
NBSIF U9 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
OKS 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Seest B 1 B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest B 2 Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Vonsild FK Orange C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK Sort B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Wild Boys B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U9 C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
BGIF GUL C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF RØD C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF - C1 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF - C2 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalby GF 1 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Egebjerg U9 Drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg IF
Erritsø GIF 1 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 4 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Kolding B 3 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding B 4 Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

U9 Piger A&B  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 18. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 2 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
Nbsif A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
VB 1 A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U9 Piger B&C  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 18. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalby GF
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Løjt piger C Logo Løjt IF Løjt IF
Seest B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
VB Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

Arrangør: Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Sted: Bramdrupdam sports- og møde center
Adresse: Bramdrupskovvej 110
Postnr: 6000
By: Kolding
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 01-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
VESTI OLSEN& HANSEN CUP 2018
16. - 18. feb 2018
Skærbæk Open 2017
27. - 28. dec
Dansk Revision Roskilde Pige Cup
10. mar 2018
Halsnæsmesterskabet 2017
27. - 30. dec
Nilfisk-Spar Nord Cup 2018
19. - 21. jan 2018
BSI-VIF NORDIC CUP U10-U11 8-mands og U12 som 9-ma
7. - 8. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Bilka Cup
17. - 18. feb 2018
3:3 indestævne hos Sorring/Toustrup IF for U5-U9
27. jan 2018
Rema 1000 Pigecup
16. dec
Futsalstævne i Elbohallen - Taulov
2. dec
Fraugde spar nord cup
2. - 3. dec
Julestævne Rask Mølle
8. - 17. dec
Universal Transport/ Sport 24 Cup 2017
25. - 26. nov
Fjord Cup
1. - 3. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Danske Bank Cup
1. - 3. dec
Hafnia Cup 2017
2. dec
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10
2. dec
AaB Julecup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter