Deltagere til Ikast KFUM Pigecup 2018

Sjovt pigestævne for U9-U13 i Ikast KFUM. Alle hold spiller min. 4 kampe og der er flotte præmier på spil. Stævnet er sponsoreret af Den Jyske Sparekasse og afvikles i samarbejde med DGI Midtjylland

U10 piger AB  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag 12.30-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 1 Logo Brande IF Brande IF
Ikast KFUM Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ikast KFUM
KB ( Kolding boldklub) B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Sejs-Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
ØBG Silkeborg 1 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U10 piger BC  | BC  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag 12.30-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 2 Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 3 Logo Brande IF Brande IF
Fårvang IF Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
GL. Rye IF 2 Logo Gl. Rye IF Gl. Rye IF
Holstebro 1 Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Holstebro 2 Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Højslev IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev IF
KLG Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Tjørring IF 1 Logo Tjørring IF Tjørring IF
Tjørring IF 2 Logo Tjørring IF Tjørring IF
Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
ØBG Silkeborg 2 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U11 piger AB  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag 8.00-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Ikast KFUM 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ikast KFUM
Tjørring IF Logo Tjørring IF Tjørring IF
Vildbjerg SF 1 Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
Ørslevkloster IF Logo Ørslevkloster Idrætsforening Ørslevkloster Idrætsforening

U11 piger BC  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag 8.00-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
GL. Rye IF 1 Logo Gl. Rye IF Gl. Rye IF
Højslev IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev IF
Ikast KFUM 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ikast KFUM
KLG Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Sdr. Felding IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sdr. Felding IF
Snejbjerg SG&I Logo Snejbjerg SG&I Snejbjerg SG&I
Vildbjerg SF 2 Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U12 piger AB  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag 12.30-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U12 piger BC  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag 12.30-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Højslev IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev IF
Ikast KFUM Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ikast KFUM

U13 piger AB  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag 12.30-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
H.A.C. A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spøttrup M og S Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spøttrup M og S

U13 piger BC  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag 12.30-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF Logo Bording IF Bording IF
Ikast KFUM Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ikast KFUM
Mejdal Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Sdr. Felding IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sdr. Felding
SIG/Thorstrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIG/Thorstrup IF

U9 piger AB  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag 8.00-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Ikast KFUM 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ikast KFUM
Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U9 piger BC  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag 8.00-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF Logo Bording IF Bording IF
Brande IF Logo Brande IF Brande IF
Ikast KFUM 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ikast KFUM
Sejs-Svejbæk IF 1 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF 2 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

Arrangør: Ikast KFUM Fodbold
Sted: Ikast KFUM



Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2018>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 25-04-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter