Deltagere til Sengeløse indendørs cup

Velkommen til Sengeløse indendørs cup, vi afholder igen i år en indendørs turnering for piger og drenge. Der vil igen i år være pokaler til første pladsen i alle årgange og medaljer til alle øvrige placeringer.

U10 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse Rødderne B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10 piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
HIK U10 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Sengeløse Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sundby supertøzer A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U10 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HUI-1 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI-2 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Sengeløse Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sundby zupergirl Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U11 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
U11 Faxe Kondi drengene C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U12 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bs 72 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BS 72
Faxekondi drengene C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
HTI C Logo Firehøjes IF Firehøjes IF
Hundige BK 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundige BK
Orient 1 C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 2 C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 3 C Logo Orient GIF Orient GIF
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U5piger/ Drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fløng-Hedehusene Fodbold Grøn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fløng-Hedehusene Fodbold
Fløng-Hedehusene Fodbold Hvid C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fløng-Hedehusene Fodbold
Sengeløse Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kastrup Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Sengeløse Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Taastrup FC C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U8 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lejre 1 B Logo Lejre IF Lejre IF
FC Lejre 2 B Logo Lejre IF Lejre IF
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Kastrup u7 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Vallensbæk Futsal Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9 piger  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Barca Pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Barca tøserne
FB Pigerne Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FC Bellabamserne C Logo FC Bella FC Bella
Greve A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Greve Lilla A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
HIK U9 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Lsf u9 piger B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Paw´s Tøsser B Logo IS Skævinge IS Skævinge
Sengeløse Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sundby superztjernerne A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Taastrup super girls C Logo Taastrup FC Taastrup FC

Arrangør: Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sted: Sengeløse Hallen
Adresse: Spangåvej 9
Postnr: 2630
By: Taastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 08-11-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter