Deltagere til Regstrup ny auto cup 2017

Breddestævne I Jernløse og Undløse hallen d. 25. og 26. november

U10  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Jernløse 1 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Undløse BK B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U10 pige  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jernløse

U11  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Ringsted blå B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted hvid B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted Pink B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Undløse BK C Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901
Undløse BK C Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U12  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk B&I C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jernløse 1 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 3 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
JMA2006 C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Vipperød BK B Logo Vipperød BK Vipperød BK

U12 pige  | bc  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjergby IF C Logo Bjergby IF Bjergby IF
Bjergby if 2 B Logo Bjergby if Bjergby if
Dragør BK 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør BK 2 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Guldpigerne B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Jernløse 1 B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 3 B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
T.O.F B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U13  | bc  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dan's Drenge C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Holbæk Sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
J.A AUTO B Logo B1903 B1903
Morten's Drenge C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Suså IF C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså IF C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Team Tuse B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse1 B Logo Tuse IF Tuse IF
U13 B Logo Slagelse FH Slagelse FH
Vestegnen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vstgn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gutterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Jernløse bk B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
KGB B Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
RB 1906 Hvid B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 Sort B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
TEAM V. C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tinas Malerservice Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Undløse bk B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U15  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Næver forever B Logo Næstved IF Næstved IF
Team Næver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Undløse bk B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U16  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
3 kampe og i bad B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jernløse bk 1 B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse bk 2 B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse bk 3 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse bk 4 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Listorps IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Listorps IF
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U17  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Alkoholdet C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 1 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub

U6 halv bane  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 halv bane  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Hørve IF C Logo Hørve IF Hørve IF
Tuse IF C Logo Tuse IF Tuse IF
Undløse BK C Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U8  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
FC Lejre 1 C Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 C Logo FC Lejre FC Lejre
Gundsølille C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Jernløse Boldklub C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse Boldklub 2 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF

U8 pige  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Jernløse Boldklub
Sted: Jernløse hallen
Adresse: Gl skovvel 150
Postnr: 4420
By: Regstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 12-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indoor League stævne
1. dec
HIF - Medaljestævne d.10-11 november
10. - 11. nov
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Uhre Ungdomscup
26. - 27. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
28. okt
KLANK 150 CUP
28. okt
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Bramdrupdam Cup FUTSAL 2018
18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Følg Staevner.dk på Twitter