Deltagere til Nordea Cup 2018, Give

Nordea og Give Fremad byder igen i år velkommen til vores indendørs fodboldstævne i Give den 5-7. januar 2018 Har I spørgsmål til stævnet kan I kontakte Johnny Andersen på mobil 28 18 37 38. Vi glæder os til at se jer.

U-10  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe B Logo Bredballe IF Bredballe IF
De seje drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Billund
EFB 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 2 A Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
FB`s Drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
Frem Thyregod C Logo Frem Thyregod Frem Thyregod
Give Fremad B Logo Give Fremad Give Fremad
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 (2) B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Mejrup GU A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Skibet United B Logo Skibet IF Skibet IF
Team Nykredit A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Small Rags A Logo Give Fremad Give Fremad
Team X Pro A Logo Brande IF Brande IF
TeamX B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Tommys drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
VB A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U-10  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Bryrups U10 tøser B Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
De Seje Logo Brande IF Brande IF
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Skanderborg Loan Sharks B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg Unicorns B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Jelling FS C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Kollerup pigerne C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Nbsif A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skibets Seje Sild B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibets Seje Sild 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
Stensballe IK 1 Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 Logo Stensballe IK Stensballe IK
Strib IF C Logo Strib IF Strib IF
Uldum IF C Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
VB Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
ØIF U10 Piger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbirk IF

U-11  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Dansk Entreprenørservice & Bjarne Malers drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De kongeblå C Logo Løsning IF Løsning IF
Dyrenes Netto B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FB`s Drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FC GOG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens Sort B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Skillz B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Give Fremad 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
Give Fremad 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
Jelling FS 1 A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 3 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
NORDEA B Logo Skibet IF Skibet IF
NORDEA 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nørreejstrup C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
Palles Bageri C Logo Skibet IF Skibet IF
Svends Auto B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Restudy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team X A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro

U-11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
FC GOG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Skibets Seje Sild 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Team HEG C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
Vamdrup piger Q 1 B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vamdrups piger B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
VB Vejle boldklub A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
De Kongeblå C Logo Løsning if Løsning if
Give Fremad 1 A Logo Give Fremad Give Fremad
Skibets seje sild hvid A Logo Skibet IF Skibet IF
Skibets Seje Sild rød B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibets Seje Sild sort A Logo Skibet IF Skibet IF

U-12  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FB Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
Give Fremad 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
Give Fremad 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
Give Fremad 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
luksuspleje A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ingen
Sportmaster Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team DLO-Rengøringsservice B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team DLO-Rengøring
Team EFB A Logo Esbjerg fB Esbjerg fB
UIV A/S A Logo Brande IF Brande IF
vorbasse /hejnsvig 2 C Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
vorbasse/hejnsvig 1 C Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912

U-13  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
dak dak A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jelling fs
DK el - CoastZone B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FB Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
Gjern IF 1 C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Gjern IF 2 C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Jelling 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 3 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 4 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
LM Entreprenør ApS B Logo Nim Idrætsforening Nim Idrætsforening
Team DAB B Logo Fc Horsens Fc Horsens
Team Midtjylland 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
Team Midtjylland 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold

U-13  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
BV (Boldklubben Vestkysten) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Kongeblå C Logo Løsning if Løsning if
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Give Fremad A A Logo Give Fremad Give Fremad
Go Charge B Logo Give Fremad Give Fremad
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Mejrup GU A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Sport24 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team HEG 1 B Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
Team HEG 2 B Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
Team Poulsen Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-14  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 5/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
3 Kampe og et bad B Logo Brande IF Brande IF
FC GOG 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
FC GOG 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Give Fremad B Logo Give Fremad Give Fremad
La diosa del futbol A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Rm feminino A Logo Kolding boldklub Kolding boldklub
Topgun A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Viborg 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Viborg 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken

U-14  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
All Star FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Automatic syd eltavler B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Cafe Borgen A Logo Randers FC Randers FC
Filistrøse minoriteter juniors A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fiskerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fårvang IF Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gunners A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kutlingerne B Logo Bredsten SG&I Bredsten SG&I
Team FOX A Logo IF lyseng IF lyseng
Team InCom/netIP A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Team Lysagervænget A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team MC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Midtjylland 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
Team Midtjylland 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
Team Midtjylland 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
TIF-ØB C Logo Tørring IF Tørring IF

U-15  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 5/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Alutagrender.dk A Logo Horsens FS Horsens FS
Esketiiiit A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fremad Uhrhøj A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Golden boys A Logo AC Horsens AC Horsens
House Doctor A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ingen klub
KPS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Kaan's Pizza & Grill A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LDM Revision A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mors Drenge B Logo Tistrup BK Tistrup BK
sammenholdet B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Sko & teknik A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
TEST Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
The Future A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb

U-15 + U16  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
messi's kusiner A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NRUI B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
ROI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ROI
Team DANGRID C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team HEG C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
Thyregod wellness C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TS HANDEL . DK B Logo Hedensted IF Hedensted IF
U16 SKJOLD Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold

U16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF Drengene B Logo Billund IF Billund IF
Bjerre Kød B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
CASA FC A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Dancake FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FSH A Logo Holstebro boldklub Holstebro boldklub
Junge Byg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
R2 Agro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Raundahl & Moesby B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
FC GOG Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
Give 1 C Logo Give Fremad Give Fremad
Give 2 C Logo Give Fremad Give Fremad
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 3 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Tjørring 1 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
Tjørring A A Logo Tjørring IF Tjørring IF

U8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Ammitsbøl 1 B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Brande IF 1 B Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 C Logo Brande IF Brande IF
De Konge Blå B Logo Løsning IF Løsning IF
De Konge Blå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC2 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC3 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC4 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC5 C Logo FC Horsens FC Horsens
Frem Thyregod C Logo Frem Thyregod Frem Thyregod
Gifferne B Logo Gedved IF Gedved IF
Give Fremad 1 A Logo Give Fremad Give Fremad
Give Fremad 2 B Logo Give Fremad Give Fremad
Hatting / Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 3 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Luckys C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Spangsbjerg if 1 A Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
Spangsbjerg if 2 A Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
Spangsbjerg if 3 C Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
Spangsbjerg if 4 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Vinding SF 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U-9  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
FB Fodbold U9 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FB Fodbold U9 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FB Fodbold U9 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
Frem Thyregod 1 C Logo Frem Thyregod Frem Thyregod
Frem Thyregod 2 C Logo Frem Thyregod Frem Thyregod
Give Fremad C Logo Give Fremad Give Fremad
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Holstebro Boldklub A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Holstebro Boldklub C Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Holstebro Boldklub B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Hornsyld IF B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Skibet 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
SSIF C Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening Smidstrup-Skærup Idrætsforening
Stouby GIF C Logo Stouby GIF Stouby GIF
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U-9  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7/1 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF TØZER RØD C Logo Brædstrup if Brædstrup if
BIF TØZER SORT C Logo Brædstrup if Brædstrup if
FC GOG Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
Give Fremad B Logo Give Fremad Give Fremad
Jelling FS C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
VB 1 Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VB 2 Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
ØIF U9 Piger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbirk IF

Arrangør: Give Fremad
Sted: Ikærhallen, Sdr.markshallen, Gadbjerg og Givskud
Adresse: Torvegade 75
Postnr: 7323
By: Give
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 09-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter