Deltagere til BIF CUP TØZER B/C stævne

Brædstrup IF indbyder til BIF CUP TØZER for B/C hold i U9, U12 og U16 piger. Stævnet er et bredde stævne for B/C hold, hvor der er ens pokaler til alle spillere samt GRATIS Jyske Bank kaffe til alle. Tilmelding efter først til mølle princippet!!

U12 (06)11:10-13:50  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Egebjerg if C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
FC Kolding Nord 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
LB Krigerne 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Skibets Seje Sild B Logo Skibet IF Skibet IF
SMH Rideudstyr B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Østbirk IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbirk IF

U16 (02)13:50-16:30  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Team DANGRID C Logo Hedensted IF Hedensted IF

U9 (09) 8:30-11:10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
ØIF U9 Hold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbirk IF
ØIF U9 Hold 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbirk IF

Arrangør: Brædstrup IF
Sted: Brædstrup Hallen
Adresse: Skovvejen 29
Postnr: 8740
By: Brædstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 26-01-2018

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
VESTI OLSEN& HANSEN CUP 2018
16. - 18. feb 2018
Skærbæk Open 2017
27. - 28. dec
Dansk Revision Roskilde Pige Cup
10. mar 2018
Halsnæsmesterskabet 2017
27. - 30. dec
Nilfisk-Spar Nord Cup 2018
19. - 21. jan 2018
BSI-VIF NORDIC CUP U10-U11 8-mands og U12 som 9-ma
7. - 8. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Bilka Cup
17. - 18. feb 2018
3:3 indestævne hos Sorring/Toustrup IF for U5-U9
27. jan 2018
Rema 1000 Pigecup
16. dec
Futsalstævne i Elbohallen - Taulov
2. dec
Fraugde spar nord cup
2. - 3. dec
Julestævne Rask Mølle
8. - 17. dec
Universal Transport/ Sport 24 Cup 2017
25. - 26. nov
Fjord Cup
1. - 3. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Danske Bank Cup
1. - 3. dec
Hafnia Cup 2017
2. dec
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10
2. dec
AaB Julecup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter