Deltagere til Undløse moneycup 2017

Kom til Undløse moneycup 2017 for U14 - U17 drenge i weekenden d. 9 og 10 december 2017

U13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13-C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse B Logo Benløse IF Benløse IF
En Pose Blandet B Logo Næstved IF Næstved IF
Framework A Logo Næstved IF Næstved IF
HBK blå Logo HB Køge HB Køge
HBK Sort Logo HB Køge HB Køge
Herlufsholm B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
Jernløse B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Ruds udvalgte B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
TEAM V. C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
The chosen ones A Logo Næstved IF Næstved IF
Tinas Malerservice Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
White Ops Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14-C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Undløse C Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U15  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Azimi's boys A Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Cykelbanden A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Høng B Logo Høng GF Høng GF
Julles tromler A Logo Næstved IF Næstved IF
Kb 3 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kb 4 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kb2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kroghs drenge Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Motech Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næver forever B Logo Næstved IF Næstved IF
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Næver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Swag B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
The underdogs Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Undløse B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U15-C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub

U16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
3kampe og i bad B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Gentlemen´s B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jernløse bk A Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Kroghs drenge C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Nybolig Erhverv København A Logo FA 2000 FA 2000
One Trick Ponies A Logo Høng GF Høng GF
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Spurs2500 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spurs2500 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U16-C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U17  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Alkoholdet Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Danish Vikings Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
El Mondas B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gutterne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Håndbolddrengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Nybolig Erhverv København A Logo FA 2000 FA 2000
sportigan Høng B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SØS ALL STARS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydøstsjællands idrætsefterskole
Team Home Næstved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Skod B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U17-C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Undløse Boldklub 1901
Sted: Undløsehallen
Adresse: Øvej 5
Postnr: 4340
By: Tølløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 28-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter